Търсене на постове: #Защото

Pоси
rosito94
@Soul4o ОМГ как ме одряза гадно тцтцтц айде де еее ииии ......... ще ти изпълня нещо :D P.S Внимавай какво си пожелаващ,защото може да се сбъдне :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Още пет минути и свършвам даскало :D Часовете са по 20 минс защото е адският студ :D Ен ден ай го то СуперХостинг ;р
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@kypidoncheto Защото не искам да ми свети слънцето ;)
kypidoncheto
@SaTaSi защото ти е студено ;?
Анелия Иванова
guuChan
Като се върнахме от празнуването на ден-дена на Слави - Павел падна в банята, защото се подхлъзна на слуза (а бе беше си и пиян, ама да не го споменавам тва :D)
Недев
Snake
@Qlamoff 5-6 грешки и си аут! Едва ли са грешки на задачите от по 1 точка! Аз утре на мат се надявам да ги разбия, защото неска така стана на курсовете във Веди
yordanoff
Друг е въпроса, че с Photoshop CS4 под този недъгав SP3 е почти невъзможно да направя селекция с Pen tool, защото (само при него) накъсва зверски.
Denis Zhekov
Snooby
Най-после, оправих се с IE7 :) сега мисля да си дам малко почивка и да се разсеям с нещо, защото после статий ме чакат за писане :)
Огнян
kregma
Време е за кротък бар без изтрщяване в стил "и след ме потоп" защото утре иначе ще има едни ски...... в леглото:>
patblansh
@LiDSoN странно, защото тук направо не се вижда отсрещния блок, само сняг, хвърчащ нагоре!?!?
kypidoncheto
Добро утро @all :) Днес нещо неможах да се наспа защото след като родителското тяло излезна се стреснах и неможах да заспа повече :(.
Светозар Георгиев
voic4e
@Rx-Ende А, ясно :) И аз не влизам там, но това е защото ми изглежда много детско.
kypidoncheto
@cruzz16 защото не слушаш :(
Малина Баракова
Mality
@kregma и аз се радвам на този снеговалеж,защото просто обичам танца на снежинките :) - не карам ски,но ако можех щях още повече да се радвам.
kypidoncheto
@schizophrenia сега хилиш ли се? ако си се разлигавила моляте спри защото и аз умирам от смях :D
Страница: 268 269 270 271 272

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата