patblansh
време е снега да спре, защото ми идва коледното настроение, едновременно с пролетното и ще дам на късо
KOx2
Скрий си дъщерята от колумбиеца м'галата , уест сайд-йайейе. ... Защото съм различен 45калибър автоматичен ... нана
ladyjoana
за напред ще огранича времето за сън и времето пред компа защото работата не е никак добре.. взех да забравям за срещи...
vanes4ity
Искам ли те?Не вече те имах!Щастлива ли съм?Да защото си далече!Мразя ли те?Не вече си ми безразличен!Силна ли съм?Да,защото се преборих със себе си!!!