Търсене на постове: #Защото

Мартин Маринов
podmatrix
Днес в даскало бях приятно изненадан, защото са преместили класа ми в мазата, зареди шибания ремонт в даскало...
Теодор Георгиев
tedo92
Полунощ минава, албумът на U2 свърши и аз ще лягам защото вече съм в новата седмица, която се очертава да е... интересна?...
Вангел Стоев
venom
Търся филмът Curse of the ring. Някой да си има понятие от къде мога да го сваля и да има бг суб, защото никаде немога да го открия :(
Светозар Георгиев
voic4e
@antubis Здравей! :) Искам да си сваля цялата дискография на HammerFall, защото торента, който опитах преди година, нямаше кой да го сийдва :(
Владимир Комаров
Hamaelleon
@voic4e : защото не чета там.. докато се регна и ориентирам.. затова питам директно тук..
Светозар Георгиев
voic4e
@schizophrenia Не, наистина ми е добре, че сега не ходя с никоя, защото иначе щях да съм вързан да я водя някъде да "празнуваме" :) Особено като се има предвид
Ruslan Trad
Sham
@man0l защото вече бяхме :P
Ruslan Trad
Sham
@man0l защото трябва да си прецакан :P
Йоана Николова
ladyjoana
@KOx2 защотооооо си нямаме друга работа :)
KOx2
@ZzZaPyr защото са си моите ... и отначало беше коко, после Калоян ... сега ми трябваше и яху ... по нужда става така ...
kypidoncheto
@ladyjoana ммм преди 30мин :) уговорихме се защото и той си няма никой за този гаден ден :D :)
Теодор Георгиев
tedo92
@alish защото имам урок по английски, а цяла седмица ме мързеше да седна да го напиша :D
Ясен Цеков
fengi
@bubulinka това е защото е петък 13 :) !
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@man0l Хах е аз не съм ли част от веселите бръмбари :) или минах към скучните :) вече умиращи защото са се наживяли :) xaxaax xixixixix
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa то аз незнам дали ще съм в нас, защото може да излизаме с Фенека, обади се все пак като се прибираш :)
Страница: 270 271 272 273 274

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата