funkoff
Причината, поради която знам, че съм Господ, е защото един ден, докато се молех, осъзнах, че говоря на себе си.
eyankulov
Залепих си 1 плакат от PCMania и сега мисля да си почистя бюрото, защото не е пипано от съботата.
Snooby
@man0l чесно казано в момента точно ползвам CS2 ако не правя нещо голямо, защото върви идеално под linuxм докато CS3 е бъгав, a CS4 изобщо не ми се draw-ва добр
leonartis
Май започнах диета. Днес на закуска без хляб, само варени яйца и малко шунка. Амбицирах се, защото съм заприличал на Пламен Георгиев след обилен коктейл.
rhea
От довечера почвам курс по йога. Много се вълнувам, защото чакам финансова възможност да се запиша от има-няма 6 месеца.
nickname778
Коментар за защитата ни в мача от Спортал.бг : "Е глупаци.НЕ говорете за защитата,защото сърбите, покрай онези прасета минаваха, все едно имаше конуси."