Търсене на постове: #Защото

Ивелин Георгиев
h4ckY
@FeelTheFear еммм окей, то той не ми е истински брат де :) просто наще така го наричат, защото постоянно съм с него :)
funkoff
Причината, поради която знам, че съм Господ, е защото един ден, докато се молех, осъзнах, че говоря на себе си.
Gergana
NaduFka
След няколко часа имам изпит по ' Странознание на Англия ' , но ми е някакси хипер спокойно :) Може би,защото си знам всичко :D
Александър
aftercollabz
@ladyjoana другият път да си триеш старите смс-и. понякога трябва да скъсаме всички връзки с миналото, защото иначе рискуваме да провалим бъдещето си.
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Залепих си 1 плакат от PCMania и сега мисля да си почистя бюрото, защото не е пипано от съботата.
Иво Станков
stankoff
Много ми харесва новия рекламен слоган на VW: "Успехът има много лица. Едно от тях е Volkswagen." :) Сигурно, защото карам VW
Paulina
Paulina
@stefcho Съвсем искрено ти желая успех. Само се надявам да не си във филологическия факултет, защото просто не ти завиждам...
kypidoncheto
@aleksoft Защо Наречен е наречен Наречен? Защото ако Наречен не беше наречен Наречен, Наречен нямаше да бъде наречен Наречен. ;)
Petya
Principessa
@h4ckY незнам. проблема е твой. само ми прати смс от някъде като отидете, защото аз ще закъснея. може би днес ще се виждам с никсо да ми върне онова нещо
Йоана Николова
ladyjoana
@ZzZaPyr хаха нали.. той защото е зает човек.. за това :) пък и все някой трябва да му топли мястото.. :D
Denis Zhekov
Snooby
@man0l чесно казано в момента точно ползвам CS2 ако не правя нещо голямо, защото върви идеално под linuxм докато CS3 е бъгав, a CS4 изобщо не ми се draw-ва добр
Красимир Крумов
leonartis
Май започнах диета. Днес на закуска без хляб, само варени яйца и малко шунка. Амбицирах се, защото съм заприличал на Пламен Георгиев след обилен коктейл.
Ив
rhea
От довечера почвам курс по йога. Много се вълнувам, защото чакам финансова възможност да се запиша от има-няма 6 месеца.
Георги
nickname778
Коментар за защитата ни в мача от Спортал.бг : "Е глупаци.НЕ говорете за защитата,защото сърбите, покрай онези прасета минаваха, все едно имаше конуси."
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@schizophrenia защото ако беше бамби до сега да съм ти окъчил хубавата тиква на стената и да съм ти сложил гирлянди :D
Страница: 271 272 273 274 275

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата