Прибрах се... Новото .net e излязло! Трябва да ида днес да си го купя или утре най- късно, защото има статия за government-bg.org, а и може би мой мейл
@kregma ама аз съм много възмутена, защото това наистина ми е един от любимите текстове. Са не знам да им се накарам ли, да им кажа поне грешките да оправят....
@Qlamoff, аз мисля, да си я взимам, защото и представа си нямаш какви селекции съм си нарисувал, където без скенер или табла, няма да може никой да ги направи!