don-Martini
А! И ваксина за тетанус трябвало да ми сложат, защото на набор 82 били поставили грешна ваксина... Какво ли означава това? Може да станем мутанти след време...
gergancho
@X7r3M1s7a ще питам явно, но ако си в Надежда и чуеш някой да вика за помощ, защото се е загубил, най-вероятно ще бъда аз....