Търсене на постове: #Защото

Анелия
Anellya
@nplus Като начало, защото не съм пробвала, а и защото няма кой да ми обясни как става, че да не разваля нещо.
Goldy
Май народа напуска София, защото трафика е нереален. А автобусите се движат на пакети по три. Явно ги е страх от нещо :D.
Анелия
Anellya
Успокоих се от думите на @pesho, защото не само аз и обкръжението ми не можем да търпим празниците, които не са това, което бяха!!!
Йордан
Qlamoff
@Snake ами защото знам, че Иван може МНОГО повече от това... просто има неща, които не е взел под внимание... но ти не знаеш какви критики ми хвърлят на мен...
kypidoncheto
@Soul4o Аммм....става ли утре да ти кажа защото сега си лягам?
Радослав
Soul4o
club4e.com update rdy :D Оставил съм празни места, защото има още идеи, които надявам се да се реализират скоро :]
Мартин
don-Martini
А! И ваксина за тетанус трябвало да ми сложат, защото на набор 82 били поставили грешна ваксина... Какво ли означава това? Може да станем мутанти след време...
Мартин Маринов
podmatrix
@Mariyan е то тяхното правителство и не прави нищо да са умни, защото като са тъпи нема да осъзнават как ги лъжат и манипулират.
Mariyan
@podmatrix, тия са си виновни по default, защото не са от най-умните. :D
Иво Станков
stankoff
Хрумна ми нещо за @svejo.net - отрицателния вот да е възможен само при написване на причина, защото на всеки му се е случвало на добра статия да получава минуси
Geri
gergancho
@X7r3M1s7a ще питам явно, но ако си в Надежда и чуеш някой да вика за помощ, защото се е загубил, най-вероятно ще бъда аз....
Йордан
Qlamoff
@RMPG да знам- хумора им е тънък и приятен. Всъщност аз ще пристигна там на 4ти, защото преди това ще отседна във Виена :]
Светозар Георгиев
voic4e
@sentinel Макар че по-безопасно ми се струва инвертор за лаптопска лампа (2-3kV), свързан с HV трансф с по-малко K (20-50), защото има open/short circuit защита
Светозар Георгиев
voic4e
@sentinel Само не трябва да прекаляваш със саморъчно изработеното изделие, защото генерира Озон (3О2 -> 2Оз), който в по-големи количества е отровен! :(
Владимир Комаров
Hamaelleon
@sentinel : не знам защо разработчиците се интересуват от НЛП, надали е защото е "програмиране".. по-скоро мисля, че е заради вътрешната логика и ефективността
Страница: 282 283 284 285 286

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата