dj_aquarius
днес реших да не ходя на училище защото трябва да довърша саита на училището за да се представя добре ще са доволни като го им представя ....
http://pgtht-nikola-dimov-pirdop.hit.bg/
mitternacht
Защото, тук и сега-ние сме живи!!!
GeorgeSG
Само аз ли мразя DeviantArt, защото шибания им AJAX не работи през 95% от времето... и loader иконката си се върти ли върти...
sentinel
Предложения? Не можем да спрем филтрацията на JS-овете и CSS-ите - защото: 1. админа е чук, 2. то и не трябва.. Искам просто да нямам съджест! Опитах да го спра
don-Martini
Взех си щори... псувам, защото прозират и се чудя какво да ги правя!
Snooby
И въпреки че вече новата data.bg е достъпна дори немога да и се "нарадвам", защото сайта ми зарежда много бавно и нямам нерви да го търпя.