Търсене на постове: #Защото

Деян Улевинов
freak
@X7r3M1s7a, аз още не съм се решил на 100% дали ще си взимам, защото не зависи само от мен, но много искам за Коледа :(
Петьо Пенев
dj_aquarius
днес реших да не ходя на училище защото трябва да довърша саита на училището за да се представя добре ще са доволни като го им представя ....
http://pgtht-nikola-dimov-pirdop.hit.bg/
kypidoncheto
Лека и мека :) Дано седмицата тръгне добре защото иначе ако не тръгне всичко ще е супер гадно ... и междодругото на 18ти съм сама ... парти???
-=*****=-
mitternacht
Защото, тук и сега-ние сме живи!!!
Светозар Георгиев
voic4e
@kypidoncheto Хех, за какво се притесняваш... Аз пък мислех че те е страх да излезеш с него, защото е непознат :)
Snoopy
blacksnoopy
@GeorgeSG аз не ги харесвам, защото им е тежък сайта
Георги Гърдев
GeorgeSG
Само аз ли мразя DeviantArt, защото шибания им AJAX не работи през 95% от времето... и loader иконката си се върти ли върти...
stefcho
stefcho
@Sham, мда. имах леки проблеми с избирането на десен бек и треньор, защото храня огромни антипатии към играта на серхио рамос, и гуус хидинк го няма в списъка.
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Добро утро и от мен :) днес се чуствам чудесно , надявам се никой да не ми развали хубавото настроение :) защото е чудесна сутрин .. май съм сънувала нещо
Цветелин Павлов
sentinel
Предложения? Не можем да спрем филтрацията на JS-овете и CSS-ите - защото: 1. админа е чук, 2. то и не трябва.. Искам просто да нямам съджест! Опитах да го спра
Trinity
@unleashed Много са ти любопитни колегите. Какво ги интересува. Добре, че при нас никой не ни пита, защото всички си закъсняваме по default. :)
Мартин
don-Martini
Взех си щори... псувам, защото прозират и се чудя какво да ги правя!
Мариела
Dezi
@kregma По-скоро съм така настроена, защото за 1ви път няма да съм с моите си приятели :( май там е проблема, иначе компанята е пиянска и весела :)
Denis Zhekov
Snooby
И въпреки че вече новата data.bg е достъпна дори немога да и се "нарадвам", защото сайта ми зарежда много бавно и нямам нерви да го търпя.
kypidoncheto
Добрър вечер :) Дано за вас да е добра защото аз съм супер болна и направо ми иде да заплача :D:D:D
Страница: 284 285 286 287 288

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата