Търсене на постове: #Защото

Иван Савков
sandprince
@oXteR защото все излиза някаква работа и не ми остава време.имам и книга ама...
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Ще ходя защото чакам да ми донесът едни дрешки за това бяло парти :) но дали ще ми станат че не можах да си намеря мой размер панталон днес ...
Светозар Георгиев
voic4e
@sentinel гарова централизация - защото ми е любопитно и нямам какво да правя през свободното време - ей така си играя :D И затова ме вълнуват тези неща
Цветелин Павлов
sentinel
@voic4e - на съвсем логичния въпрос "защо да следвам тогава" - отговора е, защото когато САМО се самообучаваш, никой няма да ти предаде основите
The Bot
bot23
[ff123] Защото… (via Blog) http://tinyurl.com/3p2cwl
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@simsy Още колко да чакам за домейна ? Защото тия от SuperHosting ще ми нулират поръчката :(
Дацко Маринов
NjoYko
Добре... чудя се как да си направя графика, защото имам да правя страшно много неща за много кратък период от време....
Geri
gergancho
"Вики, Кристина, Барселона" - най-накрая и из необятния он-лайн свят! Хич не му се чудете,защото ще пропуснете да прежевеете едни незабравими 96 минути
Цветелин Павлов
sentinel
Шефа се обади и каза: "Ти пусна ли си отпуската?". Аз: "Не". Той: "Аа-а, добре, защото ЩЕ работиш и през почивните дни!"... Най-лошото е, че е прав и ще трябва.
Радослав
Soul4o
@Nick хубава добавка ще е ако имаш ново директно съобщение да се удебели ;) Защото примерно чак сега видях че имам около 10 директни, незнайно от кога :D
BeautifuLDisasteR
@man0l да бе това, защото ми е ядосан все пак :D ти как си ?
Цветелин Павлов
sentinel
@novinabg - обикновенно става дума за сайт със CMS + LOB добавка (ценова листа, продуктов каталог) - напоследък тези проекти ги спрях, защото не са ми доходонос
kypidoncheto
Добър вечер =) дано вашия ден да е минал успешна защото моя мина много кофти...така и не се запознахме ... нито той имаше зор нито аз ... :D:D:D
drJeckyll
ох ... "ще си донеса компютъра за ремонт, защото от интернета ми казаха, че вкарвало ток в мрежата" ... wtf<Jeckyll.NET>
Деян Улевинов
freak
@X7r3M1s7a а ти скоро ли си го купил твоя или ... защото ми се иска, ако си взимам, да е малък на ~2 месеца :D
Страница: 283 284 285 286 287

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата