NjoYko
Добре... чудя се как да си направя графика, защото имам да правя страшно много неща за много кратък период от време....
gergancho
"Вики, Кристина, Барселона" - най-накрая и из необятния он-лайн свят! Хич не му се чудете,защото ще пропуснете да прежевеете едни незабравими 96 минути
sentinel
Шефа се обади и каза: "Ти пусна ли си отпуската?". Аз: "Не". Той: "Аа-а, добре, защото ЩЕ работиш и през почивните дни!"... Най-лошото е, че е прав и ще трябва.
drJeckyll
ох ... "ще си донеса компютъра за ремонт, защото от интернета ми казаха, че вкарвало ток в мрежата" ... wtf<Jeckyll.NET>