Търсене на постове: #Защото

Мануела
ENIGMA
@ZzZaPyr нещо те е обзела липса на финикийски знаци ли :D случва се и аз често съм без телефон ама защото забравям да го платя
Цветелин Павлов
sentinel
@man0l - хах, да! И нещо повече - упорито отказвам да си свърша работата, защото еди-какво-си ми се струва по-забавно! Ще умра от глад ако продължавам така!
Йордан
Qlamoff
@sentinel аз не хейтвам, защото знам какво е... Просто да сложат една страница с текст coming soon и да не дразнят обикновените потребители ;)
Мартин Маринов
podmatrix
@Soul4o абе той май е скапан отдавна ама сега разбирам, защото не е от най-често използваните вещи в стаята ми.
Жорж Ганчев
iVoka
@human знам, точно затова го ползвах досега, защото ми е най-удобно. Ама вече съм с google analytics (поне засега, като го оправят ще видим) ;)
Николай
novinabg
@BuKToP за грешките при логин ли става дума , защото и мен ме подразни.Ако им е проблем да си изключат фаталните грешки да ***
Дацко Маринов
NjoYko
Какво мислите New Visitor : Returning Visitor = 53.85% : 46.15% Защото аз съм долу горе доволен :)
Емануел (Емо) Янкулов
1228763928808204.jpg eyankulov
айдее дизайна е готов. не е най- доброто, което съм правил, защото не ме бива в зелената гама, но.. абе стига съм се оправдавал- сакат съм
Недев
Snake
@Method-X, защото можеше да поспя вчера малко повече, а не да ги чакам тия!
Георги
j0k3rabg
Почивка след не особено интересен ден в даскало...Отивам да ям защото тоя тостер дето ядох 2 часа няма да издържи още много :D
BeautifuLDisasteR
@man0l лека нощ от мен и сладки сънища :), защото очите ми определено вече сами се затварят
Светозар Георгиев
voic4e
@BeautifuLDisasteR Аха. Е жалко, защото не ми хрумва как мога да ти правя компания докато мързелуваш. Всъщност знам как :)
Никола Павлов
Nick
Пак се почна с теориите за конспирация :) Бавят се, защото си имат причина.
Светозар Георгиев
voic4e
@kypidoncheto Добре де, ако това ще те успокои - измислих го, защото "Купидончето" ме настройва да мисля за любов :D
Вангел Стоев
venom
@Qlamoff Но при тях компа не седя много защото бързах ... като се прибрах всичко работеше и ходих в димитров град и взел да праи тея проблеми ..
Страница: 285 286 287 288 289

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата