sentinel
@man0l - хах, да! И нещо повече - упорито отказвам да си свърша работата, защото еди-какво-си ми се струва по-забавно! Ще умра от глад ако продължавам така!
eyankulov
айдее дизайна е готов. не е най- доброто, което съм правил, защото не ме бива в зелената гама, но.. абе стига съм се оправдавал- сакат съм
Snake
@Method-X, защото можеше да поспя вчера малко повече, а не да ги чакам тия!