podmatrix
След този супер откачен купон(потрошаване на къщата и куки) в Мариян мисля да лягам, защото съм убит.
hippers
Иска ми се да кажа, че не обичам да лъжа... Обаче няма, защото всъщност винаги го правя с удоволствие.
Ex74
Добро утро, след като закуся и се изкъпя ще ходя да слагам орязан XP на братовчедката, защото е с виста, горката... (512mb DDR рам е достатъчно да кажа...)
ENIGMA
тази сутрин нещо съм гладна,а може би защото минах покрай една баничарница и миришеше.....абе хубаво си миришеше