Търсене на постове: #Защото

Йордан
Qlamoff
Дояждам чипса от снощи и пия бира, защото колата свърши... :D Снощи си легнах към 2, но.. :]
ДАНС
dans
@Hamaelleon Не съм и имала намерение да ти давам съвети, най-малкото защото не го правя без пари. Но не ми пречи да мога да преценя. Излагай се още. НМП
Мартин Маринов
podmatrix
След този супер откачен купон(потрошаване на къщата и куки) в Мариян мисля да лягам, защото съм убит.
Костадин Костов
hippers
Иска ми се да кажа, че не обичам да лъжа... Обаче няма, защото всъщност винаги го правя с удоволствие.
Дидо
Ex74
Добро утро, след като закуся и се изкъпя ще ходя да слагам орязан XP на братовчедката, защото е с виста, горката... (512mb DDR рам е достатъчно да кажа...)
Мануела
ENIGMA
тази сутрин нещо съм гладна,а може би защото минах покрай една баничарница и миришеше.....абе хубаво си миришеше
Дидо
Ex74
и след дълго търсене как да подкарам cvs на уиндоус си лягам... защото се изморих :D лека нощ
Гергана
Geri
@fengi :D:D:D да бе....в нас пък хладилника отказа,защото сравнение със стаята ми,той е като печка... :D
kypidoncheto
@Geri защото е блондинка и неможе да си го напише сама явно ;( а аз откаде ще го избича разказа за мене ? мн е "умна" нали?
Гергана
Geri
"аз си говоря сам,защото знам че разговарям с високо културен и интелигентен човек!" :D т.е...откачалка съм ама ми е готино :P:D
Георги Матеев
georgimateev
@bubulinka това е, защото преди време каза, че си щастлива жена и си привлякла злите мисли
Ruslan Trad
Sham
@A123 хаха ами аз препоръчвам винаги един филм напоследък, защото имам амбицията да го гледат повече хора :D Caramel
http://ruslantrad.wordpress.com/2008/07/22/nadine-labaki-caramel/
Деян Улевинов
freak
А да ви питам докато уча - някой да знае дупка в кода на Джумла, защото ми е интересно дали са добре защитени тези готови системи .. чисто информативно :D
Йоана
ioankata
@aviatrix Ами за предпочитане е подправка, защото имаме салата, основно и десерт и на всичко трябва да се слага 1 нещо.
Силия Димитрова
silia
@Geri мнеее :D То не е такова. И аз още не знам по точно какво ще е, защото съм единствената от зайките - бил ми добър английския. Виж VIEWERS в дясно...
http://nfsg.online.bg
Страница: 293 294 295 296 297

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата