podmatrix
След малко опрашвам към даскало. Снощи свърших 7-мия час по времето, по-което днес ми свършва 6-я. Не ми се мисли, защото имам 7...
Sham
@cruzz16 не ми говори разни пацифични изрази, защото го заслужават, нека умрат,както убиха цяло сирийско семейство вчера без причина
sickornot
не ми се учи вече- няма такъв гаден ден.. а и немога да изляза да поцъкам хек в коридора, защото някви само ми досаждат