Търсене на постове: #Защото

Радо
radoboy
@stefcho да значи аз не знам схемата на свързване, но по принцип свързване на два генератора на ток трябва да се развържат, защото в противен случай ще ...
Ruslan Trad
Sham
@Serjo сега изтрих цялата галерия на един сайт за тържества,защото собственичката постъпи гадно с моя приятелка,с която бяха партньорки, е - шанс :D
Мануела
ENIGMA
днес ще пропусна кафето и ще си направя чай-май се разболявам или ми е студено ,защото снощи съм спала отвита :D
Мартин Маринов
podmatrix
След малко опрашвам към даскало. Снощи свърших 7-мия час по времето, по-което днес ми свършва 6-я. Не ми се мисли, защото имам 7...
BeautifuLDisasteR
@Soul4o защото обикновено кажето има обратен ефект :D според мен
Ruslan Trad
Sham
@cruzz16 не ми говори разни пацифични изрази, защото го заслужават, нека умрат,както убиха цяло сирийско семейство вчера без причина
Лидия
LiDSoN
В Тексас е забранена цялата "Енциклопедия Британика", защото има описание как да си направиш бира в къщи..от сп.Wat with us ;)
Недев
Snake
@Qlamoff, мерси. Абе да те питам откъде да си сложа google ads, защото на бялото място там ще бъде това!
kypidoncheto
@sentinel неммм нееетой не и налита защото тя харесва Рон =) а пък Потърчу харесва оная японката каква ли е там :D
Деян Улевинов
freak
Имаме много идеи в момента за реализация, защото искаме да регистрираме търговска марка и да си направим яко портфолио, но за това по-нататък :)
Деян Улевинов
freak
Днес си лягам с огромно удовлетворение, защото вече може да се каже, че прерязахме пъпната връв на първия със @ZzZaPyr и надявам се от утре започваме да ...
Ива
tiufito
@_vin_ кой да е имал много познати???Защото ,ако говориш за сестра ми не съм съгласна,адски мн хора гласуваха за нея с 1ци.
Denitsa
sickornot
не ми се учи вече- няма такъв гаден ден.. а и немога да изляза да поцъкам хек в коридора, защото някви само ми досаждат
Георги Матеев
georgimateev
@ZzZaPyr точно защото убива време, а пък на мен не ми е много интересно, да ти кажа. За толкова време да съм завързал 4-5 контакта макс и им имам skype. Дай го!
Snoopy
blacksnoopy
@Qlamoff "пия бира, защото колата свърши." :D Обратното трябва да е :)
Страница: 292 293 294 295 296

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата