Търсене на постове: #Защото

Angelo
Ще взема да преместя другия монитор на мястото на HI-FI-то, защото така си въртя главата много често. Ту notebook-а, ту монитора в дясно.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@Bibcho - Пък и те са много, защото бях много дебел :)
Мартин Маринов
podmatrix
Пребирам се от село и кво да видя документите облегнати на бравата... Явно някой ги е намерил и съседите са ги оставили, защото бяха разбичкани.
Георги Матеев
georgimateev
@Hamaelleon аз инцидентно пуснах телевизия, защото ми се беше схванал врата и не можех да стоя седнал. Иначе коментарите според мен са задължителни
Мартин Маринов
podmatrix
Не за друго, ами защото утре не съм в Ловеч...
Александър
HunteR
Как мога да гледам по-старите съобщения? Защото примерно ако ме няма няколко часа и после мога да видя само последните 10 пуснати съобщения.
Георги Матеев
georgimateev
ама то е католически празник, бе пич. Т'ва не е българска традиция. По телевизията празнуват всички, защото американците са католици
Йордан
1225538169589811.jpg Qlamoff
Ето Ви снимка, но още не съм го свързал, защото не бях в нас :) Но ей сега го връзвам и започвам тестовете. Сестра ми е със същия и при нея беше пърфе:
Мартин Маринов
podmatrix
Eбати забавното. Треа си уча днес, защото утре ще си ходя на село да празнувам РД-то на прабаба ми дето не може да ме познае кой съм дори...
шУс!
notexist
@venom забраняват, защото не е хубаво. разваля се вечерята и се получават кариеси :D това е неизменима част във възпитанието на детето - значи е правилно :Р
Вангел Стоев
venom
@notexist Т'ва е така, защото родителите забраняват :P А те им забраняват защото на тях са забранили и т.н :D но и те са яли сладко преди вечеря :P
Лидия
LiDSoN
@MARFI защото почваш да отделяш хормони на задоволство ... :) :D
http://marfi.edno23.com/view/post:118100
Ruslan Trad
Sham
@h4ckY при нас няма как ,като сестра ми е на компа,защото нейният е по-добър, нямаше ли как да ми кажеш по-рано ,щото в нас почти винаги е хаос
ameli
:D :D рано сутрин г-н Борисов ме зареди с положителни емоци е НЕ няма такива интервюта като неговите :D а аз съм пристрастна,защото мн прилича на дядо :)
Радо
radoboy
@stefcho май най-добре е да не пробваш, защото и да работи ще работи за малко :)
Страница: 291 292 293 294 295

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата