Angelo
Ще взема да преместя другия монитор на мястото на HI-FI-то, защото така си въртя главата много често. Ту notebook-а, ту монитора в дясно.
podmatrix
Пребирам се от село и кво да видя документите облегнати на бравата... Явно някой ги е намерил и съседите са ги оставили, защото бяха разбичкани.
podmatrix
Не за друго, ами защото утре не съм в Ловеч...
HunteR
Как мога да гледам по-старите съобщения? Защото примерно ако ме няма няколко часа и после мога да видя само последните 10 пуснати съобщения.
georgimateev
ама то е католически празник, бе пич. Т'ва не е българска традиция. По телевизията празнуват всички, защото американците са католици
podmatrix
Eбати забавното. Треа си уча днес, защото утре ще си ходя на село да празнувам РД-то на прабаба ми дето не може да ме познае кой съм дори...