patblansh
аз съм детето чудо! мога всичко и ще успея в живота, защото само аз мога да бъда себе си, защото съм такава, каквато съм и няма да се примирявам с примирението!
ENIGMA
виждам ги,защото при нас няма стени,а стъклени прегради
_vin_
@naddito не пишех на кирилица, защото бях с лаптоп-а тогава и там нямам кирилица.
podmatrix
Инсталирам CS4, но предусещам, че ще се върна на CS3, защото компа ми е мн стар и слаб.
Geri
спах спах и сега станах... приятелката ми ме кара да излизаме,но не ми се излиза,а гаджето и е позволило само с мен да излиза,защото не съм била боклук като др.