Търсене на постове: #Защото

ДАНС
dans
@Rx-Ende Съжаляваме, но ние английски не четем, защото 20 процента сме от старата школа.
patblansh
аз съм детето чудо! мога всичко и ще успея в живота, защото само аз мога да бъда себе си, защото съм такава, каквато съм и няма да се примирявам с примирението!
Боян Джумаков
madmaster
@bogo защото никой не е пострадал още от липсата на ъпдейти. Когато някой му забършат съвър с 200 хоста, всички ще мигрират за 2 денонощия. Ама защо с лошо...!?
Мартин Маринов
podmatrix
@sandprince мисълта е, че тая китара дето трябва да я свиря я знам донякъде, защото е като обикновената песен, но др не го знам, а го няма никъде :)
Ruslan Trad
Sham
@A123 не ,там ходя лятото само при роднините си.В София живея по попринцип, защото уча тук :)
Мануела
ENIGMA
виждам ги,защото при нас няма стени,а стъклени прегради
Велислав
_vin_
@naddito не пишех на кирилица, защото бях с лаптоп-а тогава и там нямам кирилица.
Недев
Snake
@Qlamoff, реших на майка ми малко по-професионален дизайн да направя! Мисля да поработя над това нещо, защото мисля, че не е зле за бизнес сайт!
http://pecurko.awardspace.com/2/
Мартин Маринов
podmatrix
Инсталирам CS4, но предусещам, че ще се върна на CS3, защото компа ми е мн стар и слаб.
Гергана
Geri
спах спах и сега станах... приятелката ми ме кара да излизаме,но не ми се излиза,а гаджето и е позволило само с мен да излиза,защото не съм била боклук като др.
Владимир Комаров
Hamaelleon
@axeny : аха, ясно.. е аз видях някакви вицове там, пък и виж какъв е линка; дизайна не мога да коментирам, защото не съм дизайнер, а колкото до функционалностт
Баш Бай Брадъра
BigBrother
@eagle Ще си изпия млякото не защото ти ми каза а защото е полезно за Здравето. А ще се занимавам с който искам няма да те питам някакъв си Краси
Боян Джумаков
madmaster
@bubulinka кое кавалерство? Защото аз пък установих, че (освен че го няма нали...) се е изродило адски и има видове и под-видове и т.н. та ми е любопитно
Petya
Principessa
добро утро мое edno23 семейство! днес в 22:20ч заминавам за София, така че за малко ви казвам "чао", защото няма да сядам на компютъра скоро :) have fun ;)
ДАНС
dans
@kypidoncheto защото само половината е оперативно интересна.
Страница: 294 295 296 297 298

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата