Търсене на постове: #Защото

istinska
moka
..защото все те вее вятъра ли?
kypidoncheto
@silia добре :D :P в момента съм си забила погледа там и се чудя дали да не си поръчам да ми ги донесат защото цената в ресторанта и на доставката е една и съща
http://www.kfc.bg/bg/kfcmenu.php?category=15
Йордан
Qlamoff
@eyankulov @Rx-Ende @venom предполагам, че другата седмица ще го излъчват по TV7, защото в неделя ще снимаме... Относно тази тема:
http://qlamoff.bg2.info/?p=93
kypidoncheto
Здравейте :) мисля че днеска няма ад ходя на даскало защотото съм достатъчно болна ;( много ми е зле и след малко ще му ударя един чай :)
Велислав
_vin_
@ioankata хехехе...мерси..странно е защото много рядко помня имена :) ахха..радвам се, че ти е харесало :)
Йоана
ioankata
@RMPG оо да аз защото всеки ден по 5 пъти давам.хаха Наистина е забавно сега си се смея на отговорите.
Weed
@fengi хаха е сигурно защото си 12-ти клас не пишат...
Ruslan Trad
Sham
@naddito защото не разбират, затова :)
Костадин Костов
hippers
Fuck... Поръчах си албума на Миро онлайн, но все пак трябваше да си го изтегля нелегално, защото така или иначе нищо не ми изпратиха...
Емил Станчев
Emyto
@CarreraGT, аз съм гаден търтей. Проспах формулатаа тази сутрин. Не ми казвай, какво е станало, защото мисля да я дръпна от някъде и да я гледам.
Стефан Митев
1223818518366892.png Rx-Ende
Дами и господа! Обявявам официално новото дизайнче! :) // очаквам коментари, но в блога, защото отивам да черпя :D
http://www.rx-ende.com/?p=58
ameli
:D легнх сутринта,но бях принудена да стана сега,защото бащата е спретнал макарони и нямаше как да не ме подлъжат да стана...мн вкусни бяха.. брао тате!
Весел Цанков
1223796286747932.jpg vesel
Хайде сега малко сексизъм с леко допитване до населението, защото независимо дали си семеен или ерген, ти най-вероятно мечтаеш за това.
http://vesel.info/?p=2980
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Principessa дано да е така :) защото хората трябва да се усмихват на живота а не да са унили и депресирани както е модно напоследък ..
Недев
Snake
@Qlamoff, ок ! Не е напълно завършен! Трябва съдържание! Давам ти снимка, защото утре ще го кодирам!
Страница: 296 297 298 299 300

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата