Търсене на постове: #Защото

Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa може да си каквото си пожелаеш но зная че те обичам {P} защото си истинска {P}
BeautifuLDisasteR
@man0l да ужасно е....незнам защо ли не ме впечатлява...може би защото все още ходя на училище и виждам или слушам за подобни неща много често
Александър Христов
Hristoff
@RMPG може ли да мидадеш линк да изтегля Adam S, Chris Special - Go Deep (Original Mix) тва парче защото го търся от доста отдавна но немога да го намеря :(
Лидия
LiDSoN
@nickname778 вече сам по пижама и няма как да ти направя снимка...но това няма значение защото азимам такива а ти не искаш да направиш и една ...
Георги
nickname778
@LiDSoN само да свърши мача и отивам да се заснема ( не защото съм позьор, а заради вас хилядите мой фенове :D )
---------
NetCutter
@miss-impossible модеихи!? за пръв път чувам такова. иначе питам, защото познавам двама от два различни състава в младежкия дом...та вече сте тримка :D
Мартин
don-Martini
От 4 дни ми се спи постоянно. Уж пооздравях. Може да е от грипа или защото спя по 6 часа на денонощие средно (вече трябваше да съм свикнал). Заспивам прав!
Ruslan Trad
Sham
@LiDSoN един от братовчедите ми(защото са много) работи в Бахрейн и получава 5 000 долара заплата,на 22 е.Смятай в дубай ако беше...
Петър Стойков
Longanlon
вирус плъпна по компютрите на световната финансова система и предивика криза. българия е незасегната от кризата, защото вирусът не напада пишещи машини.
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa предпоагам е така защото аз не съм се и опитвам да мисля колко е това ;) {P}{P}{P}
Александър Христов
Hristoff
@Qlamoff по добре си го остави със тага <center> защото не винаги и навсякаде ще ти дава align=..., че е валиден ;)
Йордан
Qlamoff
@h4ckY трябва да махна нещо от CSSа, което забранява центрирането, защото сега го центрирам с так, а не със align=...
kypidoncheto
Добро Утро.днеска реших да не си уча защотот ужасно много ме мързи да си напиша домашните па камоли да дишам най-доброто решение ще преписвам :)
Георги
nickname778
@BeautifuLDisasteR не се задълбочавай много много в анализирането на автора, защото може да стигнеш до някакво подобно прозрение :
http://fuckthenorm.net/?p=92
Йордан
Qlamoff
@Sham аз днес допълних малко, защото не беше цяла, но се радвам, че ти харесва. След като добавя и неща в портфолио се надявам да имам успех с freelancing-a :]
Страница: 298 299 300 301 302

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата