BeautifuLDisasteR
@man0l да ужасно е....незнам защо ли не ме впечатлява...може би защото все още ходя на училище и виждам или слушам за подобни неща много често
don-Martini
От 4 дни ми се спи постоянно. Уж пооздравях. Може да е от грипа или защото спя по 6 часа на денонощие средно (вече трябваше да съм свикнал). Заспивам прав!
Longanlon
вирус плъпна по компютрите на световната финансова система и предивика криза. българия е незасегната от кризата, защото вирусът не напада пишещи машини.