Търсене на постове: #Защото

Йоана
ioankata
@miss Без завист, няма да има конкуренция.Мен и оценка като 1 ми харесва, защото това, че са гласували за мен пак е нещо, направила съм с нещо впечатление.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@silia - Не искам да те разочеровам, но преди 2 седмици се постригах :) Махнах половината, защото беше станала слама - но сега ще стане още по-хубава ;)
Ruslan Trad
Sham
@notexist не го разбра,защото беше по-скоро вопъл за помощ :D но това е хубав мазохизъм
Силия Димитрова
silia
@Serjo Няма защо :P {Автоматично приемам благодарствените думи защото имаш и от мене eдин глaс :P}
Силия Димитрова
silia
@Qlamoff Ъм, първо защото не знаех че има такова нещо... Второ защото не виждам смисъл да се сравнявам с миските :) Още разглеждам сайта...
Йордан
Qlamoff
@h4ckY е да защото съм в другия скайп :D сега ще вляза и в този :)
AM
Mishef
@miss направете по 3 (и само 1 от тези да може да е с десятка) гласа на 24 часа да се пускат, защото в момента гласуването е леко неориентирано :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@miss след като добавите и мистърите ще има ли рестарт? защото в момент гледам че тези който са добавени имат някъв вот, и нечестно се получава :)
AM
Mishef
@nickname778 не ми казаха, защото 15 пъти повторих, че не си давам блога :) Накрая ми вика: "Добре разбрах, ако има нещо ше звъннем..." :D
N@sko
nasko
… защото рапа не е комерсиален или unda, рапа е undeath :D :D
Велислав
_vin_
Оххх к'во става?!...пак ми се доспа а е 20:12...вчера си легнах в 20:45 защото не бях спал 36 часа ама сега защо след като спах до 10 сутринта :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Qlamoff питах защото преди малко не се отваряше :)
Деян Улевинов
freak
@sandprince знаеш ли дали може да се купуват стари броеве, защото съм ги поизпуснал, а чета, че са интересни и полезни
Деян Улевинов
freak
@axeny не мога да ти дам съвет, защото и мене ме мързи :D ама сега сядам, че няма начин просто...
Георги
nickname778
@naddito смяяятай това те нарежда до заслужили бойци като @man0l :). Аз пиша с @ защото нямам какво да крия и предпочитам всички да виждат какво пиша :)
Страница: 297 298 299 300 301

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата