LiDSoN
Тая сутрин бях на лекция...даже свърши с45мин по рано защото на лектора му стана лош...а тои едн на 60 и няколко години...даже да си призная малко се стреснах
podmatrix
@Method-X аз имам още 2-ма мои в СФ, но на дали са те. Смисъл в др университети са, защото почнаха преди няколко седмици.
Sham
@plami никой няма да ти помогне,защото никой не иска да си триеш акаунта