Търсене на постове: #Защото

Мартин Маринов
podmatrix
@sandprince не знам, но се кефя защото на 3-я път успях да не заспя и да го изгледам :D
Недев
Snake
@h4ckY, Internet Explorer има проблеми с всичко! Когато започнах да се занимавам с уеб дизайн имах доста ядове с него, защото всеки път показваше различно неща!
Недев
Snake
Ще спра за малко browser-a, защото инсталацията иска да не е включен! После пак се прехвърлям тук!
Недев
Snake
@Qlamoff, еми честно казано много не ми пукаше какво мислиш, защото на мен много ми харесва моя и въобще не бих си го сменил само заради твоето мнение,което е
Недев
Snake
@h4ckY, ти защо се тревожиш за дизайна, като е бъгната регистрацията? Оправи я, защото не може да се добавя нищо без регистрация.
Дацко Маринов
NjoYko
@h4ckY Тази грешка я вадеше защото стойноста, която бях присвоил на променливата беше от някакви извънземни символи :)
Недев
Snake
@axeny и аз вече те следя! Да знаеш, че след 30 мин ще ти покажа новия аватар, защото сега ще поиграя малко!
Недев
1222429753655981.png Snake
@axeny, направих ти аватара, ама за 5 мин, защото си имам друга работа! Не е много хубаво, но бързам!
Бахар Мустафа
axeny
@pesho dnes @man0l ще го посети сигурно в момента привършват защото беше в 10 на среща :)
Симона
simsy
Лягам си, защото утре ми предстои "a busy morning". :)
Недев
Snake
@silia, кк ! Аз мога утре да се снимам, защото сега зубря по смотаната биология!
Зорница Йорданова
1222362744575203.jpg zory
Броеницата: история и значение; Съществува предание, според което един монах все не успявал да си направи броеница, защото дяволът постоянно развързвал възлите.
http://zory.wordpress.com/2008/09/17
Гергана
1222361316665830.jpg Geri
а защо приятеля ми е кучка..?.. е за т'ва няма обеснение!единственото възможно за мен е-защото той е неуточнен вид животно,от несъществуваща вече планета! :D
Ив
rhea
Ходих с майка ми на пазар. Имам си двачифта дънки, ботички и n броя чорпаки. Много се кефя, най-вече за дънките, защото срашно отиват на кецовете ми.
---------
NetCutter
Обичам Кауфланд. Не защото се намира в шикер махала или защото е тясно и претъпкано, а защото нашите се връщат с много храна от там :P
Страница: 300 301 302 303 304

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата