Търсене на постове: #Защото

Йордан
Qlamoff
@h4ckY @venom на мен ми крашва и ми пише, че има някакъв проблем с рам паметта... Странно е защото имам 1 GB...
Йордан
Qlamoff
@Rx-Ende ... но дизайна е кажи-речи готов, защото само 1 бокс е нужен за кодирането... :)
Бахар Мустафа
axeny
@venom аха защото смятах да купувам лаптоп ама :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
@man0l : VBox e наистина интересна обява, защото става дума за натоварено приложение.. не ти ли е писнало от семпли и малки, ненатоварени сайтчета, на мен - да
Ruslan Trad
Sham
@naddito и @plami не трябва да участват,защото не може да има 2 първи награди.Физически е неудобно.
Йордан
Qlamoff
@troqneca Сега тегля първия, защото го видях в замунда и ми се стори интересен, а сега ще видя и втория :) Благодаря :P
Drъnata
Dr1nata
@LiDSoN Не помня, но се падаха по 2-3 галона на човек. На снимката не са всички галони, защото багажника на Жиглеца се оказа малък за всички :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Qlamoff защото дори и да си го написал "qlamoff [at] mail [dot] bg" като мине бот, той пък ще може от соурс кода на страницата да го вземе ;)
Йордан
Qlamoff
@Principessa подкрепям за правилното говорене и правопис даже... Защото ние ядем хляб и пием мляко, а не ядем хлеб и не пием млеко и не се возимЕ на метро...
Мартин Маринов
podmatrix
За моя огромна жалост няма да ходя на Graveworm, защото човекът, в който щях да пренощувам, си идва в Ловеч.
Petya
Principessa
@h4ckY ми не... питам "за какво?", защото ти ми пишеш "мерси бебе" на нещо, на което нормалните хора отговарят с "и аз тебе" ... :/
Ивелин Георгиев
h4ckY
@blacksnoopy защото знае че не си сигурен и за това ги затваря - на кратко за да ти е гадно :)
Михаелина Лилова
Mihaelina
@RMPG не мисля че е това, защото понякога се оправя - ту отваря страниците, ту не - при всяко стартиране е различно
BeautifuLDisasteR
@Mariyan ми аз се захванах само защото е нещо което ми е интересно. Пък аз трябва да уча всички предмети дори и тази година
Йордан
Qlamoff
@podmatrix еми то и аз намирам, но повечето чакам да ме намерян, защото това фриийлансърството си има и лоши страни... За това сега във фирма... :]
Страница: 302 303 304 305 306

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата