Hamaelleon
@man0l : VBox e наистина интересна обява, защото става дума за натоварено приложение.. не ти ли е писнало от семпли и малки, ненатоварени сайтчета, на мен - да
Sham
@naddito и @plami не трябва да участват,защото не може да има 2 първи награди.Физически е неудобно.
podmatrix
За моя огромна жалост няма да ходя на Graveworm, защото човекът, в който щях да пренощувам, си идва в Ловеч.