rhea
Гони ме натрапчивото чувство, че съм сама в едно23. Което не е много готино, защото това значи че си говоря сама и бавно пристъпвам към освидетелстване.
podmatrix
Бил съм правил дизайните и логата си по уроци. Мерси на който и да е тва, че ме осведоми за това, защото аз не знаех
MatchMag
На практика тази асистенция на Берба е по-важна от гол. Защото показва, че той не е само голаджия-консуматор, а колективен играч. Идеален развой на събитията!
hippers
Малко е гадно да искаш да ползваш Facebook, но да не можеш, защото повечето от приятелите ти се затрудняват дори с Impulse...
pesho
Зарибяват ме тука, че има вероятност след 3 дни света да свърши, защото правят някъв експеримент с материя и антиматерия и незнам си кво.... Дрън-дрън-та-пляс!