YanaMitseva
@X7r3M1s7a вероятно втори, защото дават доста серии, които не съм гледала. А първи съм го иззяпала от-до!
nickname778
Аз уважаеми колеги ( спамери ) ви напускам, защото утре както изглежда ще се наложи да отида на работа ( както всеки друг ден от седмицата ). Лека от мен
MatchMag
Най-голям интерес се проявява към материала "10-те най-красиви гола на Благо Георгиев". Защо ли? Защото, естествено, там не става дума за футбол...
c3c0
Не знам, всеки си има мнение. На мен лично много ми харесва, може би защото го гледам от първата серия.