Qlamoff
@n3mo да е брат... дори не пишат на кирилица... предлагам да има IQ тест при регистрацията... защото те са като ботове...
FavMovie
предвиди такива забавяния.А сега го сменихме за зимата, за всеки случай. Може отново да се окаже подвещащо, защото току виж до края на другата седмица е онлайн
silia
Пак в net клуба... малко ми е тъпо, защото няма с кой да пиша в skypa, но пък това че имам достъп до net ме успокоява...