Angelo
Седнал съм тука в кухнята защото правят ремонт в моята стая.
georgimateev
какво прави човек когато се е сплескал вече, а най-тежкото тепърва предстои? "Стягай се, путко" не става, защото няма сили. Отворен съм за всякакви предложения
voic4e
@man0l Защото браузърите ми правят проблеми с такива плейъри и трябва да ги свалям, за да ги гледам с медиа плейър