Търсене на постове: #Защото

Angelo
Седнал съм тука в кухнята защото правят ремонт в моята стая.
Георги Матеев
georgimateev
какво прави човек когато се е сплескал вече, а най-тежкото тепърва предстои? "Стягай се, путко" не става, защото няма сили. Отворен съм за всякакви предложения
Светозар Георгиев
voic4e
Леле, това басово чудо в слушалките ми прави масаж на ушите :D Добре, че батериите са Duracell, защото издържат сравнително по-дълго :)
Ив
rhea
@voic4e Казвам го защото досега си мислех че са някакви лигльовси като Evenesence. Но почват да ме кефят и се зарибявам. :)
Mariyan
Нямам думи просто .. толкова идиоти, толкова прости и заблудени хора. Направо ми идва да сложа бокса и да им разбия мазните физиономии, защото са тъпи. :D
niki
Защо постоянно ми се върти тази песен в главата http://www.youtube.com/watch?v=CtGTWub9enM ? Дали защото е слушам вече 6 часа ?
Светозар Георгиев
voic4e
Мисля да си лягам, защото утре е четвъртък - деня, в който започвам да празнувам идването на петък - деня на майстора :)
Светозар Георгиев
voic4e
@man0l Аз се дразня, защото по тази логика можем да наречем проект и идеите за печелене на пари от букстото, които пишат разни хлапета :D
Светозар Георгиев
voic4e
@stefcho Нищо особено - днес ги слушам, защото не бях отдавна и ми хрумна дали някой от хората които следя им е фен ;)
bobz
@man0l скатавката е идеална, но е до време, дори предишните си 2 работи ги напуснах и защото бяха скучни, нужни са ми предизвикатества в тоя живот :)
Светозар Георгиев
voic4e
@man0l Защото браузърите ми правят проблеми с такива плейъри и трябва да ги свалям, за да ги гледам с медиа плейър
AM
Mishef
@BuKToP знам го това, то е от проблемите дето могат да почакат, защото има други по-належащи :)
Trinity
@man0l Ами не знам дали ще го натрупам този опит, защото вече мисля да си сменям професията :) Прекалено много ми идва информацията напоследък.
Светозар Георгиев
voic4e
@man0l Имах предвид, че давам акъл на мои приятели да не теглят кредити, защото при тяхното финансово състояние ще се прецакат :)
Trinity
@voic4e Тука малко ме затрудняваш защото нямам в момента Access на това PC за да видя. Ти с коя версия на Office си.
Страница: 312 313 314 315 316

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата