Търсене на постове: #Защото

Светозар Георгиев
voic4e
@duggme Е107 == CMS?! WTF!!! Ето затова не ползвам CMS шитни - защото са написани от интелектуални инвалиди :D
Йордан
Qlamoff
Коя програма използвате за векторна графика? Аз лично Корел Дроу, защото преди време само за нея знаех... Иначе и Illiustrator-a удобен :) Вие?
Mariyan
Чувствам, че ми е жега, което ме прави доста мързелив и безполезен. По-цял ден стоя без да правя нищо съществено и вечерта си лягам рано, защото ми е скучно 0.о
Светозар Георгиев
voic4e
@NetCutter Харесвам Сузи, защото е удобна и има много софтуер в сравнение с други дистрибуции
yordanoff
@podmatrix мързи ме да го преоразмеря :D То и там трябва да го оправя, защото gif-a е прецакан, но когато тръгна да умирам от скука :)
Светозар Георгиев
voic4e
@man0l За тази половин година забелязва ли се сериозна промяна? Питам, защото и аз се замислям, макар че бавното появяване на резултат би ме отказало. ;)
Angelo
@ejankulov мда и аз така си помислих, записах я малко след като те питах :) сега ще я разгледам, защото до сега гледахме Ханкок и нямах време :)
Йордан
Qlamoff
Това е за сега. Мисля да направя някакво поле за контента, защото толкова много място ми е излишно- какво толкова ще слагам... Кажете дали Ви допада като идея?
http://store4.data.bg/ddffjj/Adobe%20Photoshop/Projects/new_school_we....png
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@Nick - Определено. Аз затова ползвам EditPlus, защото прави backup на файла преди да го качи.
Светозар Георгиев
voic4e
@plami Защооооо, Пламиииииии, защооооооооо... значи Плами, казваш че започваш да замесваш козунака, защото не останало време, така ли? Кой козунак? :D
Невена
Enchanted
@voic4e Много интересно ми стана защото например змията и гълъба се различават доста :)
Serjo
Serjo
@smac-one ,защото си пиянка :)
Magnolia
@voic4e Бях там за предната събота и неделя. Много набързо, но така се наложи. Скоро обаче май няма да си ходя, защото съм планувала дълга морска отпуска :)
Светозар Георгиев
voic4e
@plami Моето мнение: способността да слушаш освен всичко останало И чалга е златна, защото не харесвам тези които слушат само това, и тези които изобщо не слуша
Mariana
wildcat
Много ми е гадно имам семейни проблеми , но се надявам да се разрешат,защото вече не издаржам.Толкова гадно се чувствам,не знам какво ще стане с мен!
Страница: 310 311 312 313 314

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата