Mariyan
Чувствам, че ми е жега, което ме прави доста мързелив и безполезен. По-цял ден стоя без да правя нищо съществено и вечерта си лягам рано, защото ми е скучно 0.о
Qlamoff
Това е за сега. Мисля да направя някакво поле за контента, защото толкова много място ми е излишно- какво толкова ще слагам... Кажете дали Ви допада като идея?
http://store4.data.bg/ddffjj/Adobe%20Photoshop/Projects/new_school_we....png
voic4e
@plami Моето мнение: способността да слушаш освен всичко останало И чалга е златна, защото не харесвам тези които слушат само това, и тези които изобщо не слуша
wildcat
Много ми е гадно имам семейни проблеми , но се надявам да се разрешат,защото вече не издаржам.Толкова гадно се чувствам,не знам какво ще стане с мен!