Търсене на постове: #Защото

Светозар Георгиев
voic4e
@Trinity А може ли да ми кажеш само къде да пусна тази команда, защото в Access нещо не видях прозорец за SQL заявки? Мерси предварително :)
Светозар Георгиев
voic4e
@cruzz16 Нищо, просто ти се радвам ;) Защото нещо рядко си чатим :)
Светозар Георгиев
voic4e
@Marico Забравих да кажа добро утро :) Интересно лаптопче си харесала - и аз искам такова :D Защото ми харесва колко е тънък, не за друго.
Светозар Георгиев
voic4e
@lazyfactory Допяло ти се е и си включила микрофона в контакта, защото не е имало къде. Иначе си била съвсем нормален човек :D
---------
NetCutter
@cyb3r, вероятно да. Защото може още да има бъгове и липси, но е уникална :P Просто я напсисаха от нулата и ще трябва да почакаме да стане стабилна :P
Иво Станков
stankoff
Не мога да разбера Dell Inspiron 1535 всъщност Dell Studio 15 ли е, защото дизайнът е подобен, а няма инфо за 1535, въпреки, че трябваше да се е появил вече
Михаелина Лилова
Mihaelina
Пак си върнах стария скайп :)) Явно е имало оплаквания, защото като отидох на сайта на скайп ме питаха защо искам да си сложа по-старата версия :)
Светозар Георгиев
voic4e
@Trinity Ам супер :) Имах предвид по принцип, защото описаните индивиди, окупирали Борисовата градина ме дразнят - да не е тяхна територия баси :(
Светозар Георгиев
voic4e
@melkor Само за информация го казвам, защото sitelutions поддържат DDNS ;)
Светозар Георгиев
voic4e
@man0l Ами всякакви, свързани с тематиката на форума :) Защото там се появиха много новобранци :)
Теодора
Tedi1984
@azis или двама.А имам и оше една идея да пееш повеч песни защото наистина имаш страхотни парчета.Пращам ти много целувки.
Теодора
Tedi1984
@azis Ами предлагам ти тази идея защото има много хора които искат да се включат в предаването но така става че времето не ти достига и успяват само един
Светозар Георгиев
voic4e
@Nick За страницата в настройките - "Известия": за известяване по email ли става дума? Защото редовно получавам писма :D
Светозар Георгиев
voic4e
@elle че сме тук. Защото ние сме нещо като клиенти на сайта - за нас е направен и чрез нас живее. Ако няма кой да пише интересни неща, нямаше да висим тук :)
Assen Drakev
mrynski
доста е неприятно като решиш да си легнеш да се наспиш с някоя небрежна книжка, защото нямаш интернет - и той изведнъж да дойде отново
Страница: 313 314 315 316 317

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата