Търсене на постове: #Защото

Petya
Principessa
Писна ми така! Искам СвОбОдА! Искам да прегърна сродната душа. Искам да изчезна, така че никого да не видя. Искам да съм сама, защото пак някой ще обидя!!! :/
Светозар Георгиев
voic4e
СПЕШНО ми трябва IP адрес на някой DNS сървър, защото този, който имам, не ми превежда 11 домейна! Моля за помощ :)
Светозар Георгиев
voic4e
@man0l Ами на мен това ми изглежда по-логично: защото сега вади резултати ако думата се съдържа в мета keywords, но в текста може изобщо да липсва
Weed
Добро утро...станах от леглото само защото чух че има пълнени патладжани хахаха
Светозар Георгиев
voic4e
@man0l Нищо, опитвам се да те бъзикам за дискретното сваляне на мадами, защото ти ме бъзикаш за недискретното :)
Snoopy
blacksnoopy
@eagle Може да снима де. Няма да работи аутофокуса, защото в тялото на d60 няма вграден мотор за аф, а AF-S са с вграден мотор в обектива.
Angelo
@Hamaelleon дай снимка на бюрото и стола, искам да видя за какво става въпрос. И кажи някаква ориентировъчна цена, защото и аз ще взимам скоро :)
Reni Grigorova
Renixektor
Ям си закуската.Подритвам котката защото е малко досадна.Блея по сайтовете.Между другото името Renrxektor e комбинация от моето и нейното-Reni+Xektor
Иво Станков
stankoff
@Serjo да, аз снощи съм изтеглил нея, защото само нея имаше
Петър Хаджиев
Hadzhiev
надявам се да схване в билзкия час защото и аз взех да се изморявам от тази металика вече :)
Емил Станчев
Emyto
Ха, смени ми се интерфейса на facebook-а. Но ще го разглеждам друг път, защото отивам да запивам преди Металицата. Айде чаоС!
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa мислиш ли че ще е охлаждане, защото з не съм сигурен ;)
Ив
rhea
Обади ми се брат ми. 20 мин. си говорихме. Много се зарадвах,мислех че няма да се чуем днес, защото той е във Франция и лаптопа не е с него за скайп. Кефффф.
Георги Матеев
georgimateev
@pesho защото винаги мечтаем за това, което нямаме. И си викаш "еее представи си да имаше едно такова такова с такова щеше да е най-якото". И все греда :) ssdd
plastichen
@nickname778 що пък вредни. 30 инча улесняват доста нещата и има доста повече място на бюрото, защото иначе трябват 2-3 монитора.
Страница: 311 312 313 314 315

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата