Търсене на постове: #Защото

Гергана
Geri
Мисля да пробва-да спя на стола..ама се колебая..защото ако това предизвика някакво гадно хъркане?..мн забавно ще събудя майка ми :D и тя с метлата ще ме спре..
Светозар Георгиев
voic4e
@Trinity А не може ли да им платя с бухалка по главите, защото въпреки здравните осигуровки си плащам лекарства и др. под. Няма смисъл от здр. осигуряване! >:-(
Роси
bloodymerry
само се притеснявам малко да не отвикна защотото тогава идва лошата част :С
Ruslan Trad
Sham
@joronedelchev не е ли по-добре блога Playboy Monitoring да показва по няколко публикации на страница?Защото става много тежък...
fCuk*
zloblyo
лягам си точно е са защото утре сабалем Тегаво много
Любомира Новачкова
bubulinka
@nasko не е от браузъра, защото току що пробвах и с IE и пак е по-същия начин. Централната колона пращи нещо там като я увеличиш супер много...
Egoist
blackmore
Тази сутрин една майка сподели, че детето й искало от баба си да му роди сестричка, защото майката много работела. Поредно доказателство, че работата вреди...
Георги Матеев
georgimateev
ЕЙ! ЕЙ! ЕЙ! Защото ти си мислиш, че съм зарибееееен!!!
GaN
_GaN_
@Andrey В процес е на изчакване, защото изисква инвестиция, която по-рано от есента не мога да си позволя :)
GaN
_GaN_
@Sham Снощи прочетох отгоре отгоре, сега ще погледна сериозно, защото има с какво да не се съглася с тебе ;) но ще ти пиша ;)
Михаил Петров
Vamp1r3
Невъзможно е да направиш нещата недостъпни за глупаци,защото глупаците са много изобретателни
lyust
Не мога да си обясня слабата игра на германците. Единствено Балак беше на ниво и то контузен. Жалко за него, защото е велик футболист.
Анелия
Anellya
Тълпата пощурява, феновете ликуват, но от всички най-доволни са женорята, защото европейското, повод за разбиването на отношенията им с партньора, свърши.
1214730792476996.jpg euro2008
Арагонес: Тръгвам си, защото не направиха достатъчно, за да ме задържат
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=519920
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@Joshua1985 ама ще пишеш нали ??? кажи че редовно ще пишеш и ще постваш снимки плсссс :) Защото ще ни липсваш :)
Страница: 315 316 317 318 319

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата