bloodymerry
само се притеснявам малко да не отвикна защотото тогава идва лошата част :С
zloblyo
лягам си точно е са защото утре сабалем Тегаво много
blackmore
Тази сутрин една майка сподели, че детето й искало от баба си да му роди сестричка, защото майката много работела. Поредно доказателство, че работата вреди...
georgimateev
ЕЙ! ЕЙ! ЕЙ! Защото ти си мислиш, че съм зарибееееен!!!
Vamp1r3
Невъзможно е да направиш нещата недостъпни за глупаци,защото глупаците са много изобретателни
lyust
Не мога да си обясня слабата игра на германците. Единствено Балак беше на ниво и то контузен. Жалко за него, защото е велик футболист.
Anellya
Тълпата пощурява, феновете ликуват, но от всички най-доволни са женорята, защото европейското, повод за разбиването на отношенията им с партньора, свърши.
euro2008
Арагонес: Тръгвам си, защото не направиха достатъчно, за да ме задържат
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=519920