Търсене на постове: #Защото

NED
Bulgarism
@Po3u Аз бих се пъхнал във фризера (сериозно :D ) ,защото докато ти донесем кофа току виж вече си се разтопила. :(
Ив
rhea
Отивам да търся храна. И после защо ям бокулуци и вечно нямам пари, защото нищо не слагате в хладилника!!!
yordanoff
@blacksnoopy клиента ще се оправя с плащането (надявам се.. :D) Ако го вземеш тези дни, кажи как е положението, защото аз ще се докопам чак след месец някъде..
velial
Защо не мога да бъда щастлива,защото винаги искам невъзможни неща...о каква голяяяма грешка...
NED
Bulgarism
Аз защо не си правя планове ...ми защото като си направя и всичко максимално се обърква и усложнява ...
Joshua1985
@SaTaSi Аха , ама аз се учудих че въобще ще спиш, защото знам че си нощна птица. И все пак ти желая лека и приятна нощ. И да не спинкаш в кош, че мн ръмби.
Иво Станков
stankoff
@man0l Е да, и аз ще съм така, защото и собствени проекти си имам, освен всичко друго
yordanoff
Мисля да се абонирам за .net, защото лятото ще е по-трудно снабдяването ми с него (мързел..)
yordanoff
Всъщност не сега, защото нямало да мога да ползвам компютъра през този едночасов ъпдейт..
Светозар Георгиев
voic4e
@plastichen Ти защо мислиш, че написах "непоправим идиот" в таговете си? Защото това е единственото вярно за мен, като изключим че съм уеб програмист :D
Trinity
@man0l Ами зле съм още, днес реших да не ходя на работа, защото и без това нищо няма да свърша като хората. След малко ще ходя на зъбар :( При теб как е?
Serjo
Serjo
@cruzz16 ,защото е лято :D
1214257382529334.jpg euro2008
Саки: Отпаднахме, защото така и не влязохме в ритъм
http://sportal.bg/euro2008/news.php?id=1903
Mariyan
Зад нас има чалготека.. цяла вечер чалга.. ще слушам, защото спя на отворен джам. Слагам си слушалките и ако трябва ще спя с тях!
Иво Станков
stankoff
@X7r3M1s7a защото нямам DVD с Vista :) И не ми трябва, искам само да разгледам Vista, едва ли ще мина изцяло на нея
Страница: 316 317 318 319 320

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата