bubulinka
чакам да ми спрат нета всеки момент, защото не е платен. И няма как да е, при положение, че и днес не получихме заплати....
euro2008
Леман: Ще дам всичко, защото това е последната ми възможност
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=517192
voxy
@plami, може би защото са ти малки циците
madmaster
FF3 е жилезен! Не стига че подсказва като въвеждаш адрес, ами може да се намърдаш върхо някоя от подсказките и да я изтриеш на момента, защото е стара примерно!
Joshua1985
Синоптика казва , че в момента е 20 градуса. Не му вярвам защото пия вода като ненормален и стоя гол денонощно... Май стаята ми е с парников ефект.
Mariyan
"..2007-ма по улицата още соц.е, защото сопола каца на ръката на агент Гоце.." - Политиците са чалга, това прочетох в един вестник! ;D
stefcho
-защо Александър Томов нарича феновете на цска "деца мои" ? -защото на всичките им е*а майката.