Търсене на постове: #Защото

Иво Станков
stankoff
@X7r3M1s7a защото са последните от групите и едновременно се решава кой ще продължи, а не да се правят сметки след ранния мач
Светозар Георгиев
voic4e
@Hamaelleon @stefcho Защото в противен случай вероятно ще изгори захранването, а от там нататък не се знае дали няма да изгорят и останалите компоненти :(
Overdose
@mudisoft защото ме мислиш за кифла {: Revelations ми хареса
Любомира Новачкова
bubulinka
@man0l ако бяхме face 2 face щях да направя точно това и после срамежливо да погледна към пода, защото не мога да намигам... но тук си имам точка и запетайка :)
Костадин Костов
hippers
Прегърнах мацка, защото съм секси така! :D :D :D
http://dontpanic.forumotion.com/forum-f18/topic-t245.htm
plastichen
Днес май излиза някаква нова игра, защото пред магазина на Playstation имаше доста дълга опашка. Напоследък май стана модерно да се чака на такива места.
Красимир Крумов
leonartis
Психопати ми пращат мейлове. В яслите ловят вещици. Извинявам се на мои приятели и познати, които имат неприятности само защото ме познават.
Майк Рам
mikeramm
@missby зависи за какво ти трябва. Аз също се изкушавам от Асуса, защото напоследък само пиша текстове и браузя. Мисля, че е идеален за тази цел
Ив
rhea
@nasko това ще ми върши най-добра работа, защото ще го слагам на eee pc ;)
Петър Хаджиев
Hadzhiev
От две седмици се опитвам да си купя новия албум на БТР - Deja Vu. Някой да знае от къде да си го намеря, защото по музкалните магазини не знаят!?!
Любомира Новачкова
bubulinka
Чувствам се ужасно днес.... Все едно ме е прегазило някакво побесняло ATV. По-лошото е че не мога да се отдам на чувството, защото имам много работа :(
Светозар Георгиев
voic4e
Идея за убиване на 22 минути: предлагам да изгоним всички програмисти (без мен), защото ми писна да се чувствам като на работа, когато вляза тук :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@n3mo, да. Оказа се че няма да стане, защото е "малко сложно и трябват настройки от администратор". Е, жалко :( принуден съм да ползвам грозните Horde/Squirrel
Моето
1213121535180880.jpg nekadarstvo
утре пак разчитам на късмета си.Дано и този път не ми изневери!Надявам се всичко да е наред,защото утре е много важен за мен ден!
Николай
freakylp
@X7r3M1s7a Здрасти.Ако имаш време довечера ми пиши в скайп , защото имам едно дизайнче за теб. Много луда тема :p
Страница: 318 319 320 321 322

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата