stankoff
@X7r3M1s7a защото са последните от групите и едновременно се решава кой ще продължи, а не да се правят сметки след ранния мач
plastichen
Днес май излиза някаква нова игра, защото пред магазина на Playstation имаше доста дълга опашка. Напоследък май стана модерно да се чака на такива места.
leonartis
Психопати ми пращат мейлове. В яслите ловят вещици. Извинявам се на мои приятели и познати, които имат неприятности само защото ме познават.
Hadzhiev
От две седмици се опитвам да си купя новия албум на БТР - Deja Vu. Някой да знае от къде да си го намеря, защото по музкалните магазини не знаят!?!
nekadarstvo
утре пак разчитам на късмета си.Дано и този път не ми изневери!Надявам се всичко да е наред,защото утре е много важен за мен ден!
freakylp
@X7r3M1s7a Здрасти.Ако имаш време довечера ми пиши в скайп , защото имам едно дизайнче за теб. Много луда тема :p