lyust
Утре трябва да ходя да си вадя нова лична карта, защото на старата и мина времето.
ryna
бях сигурна, че е така и че аз виждам всички цветове само защото очите ми са пъстри
ryna
колежката ми каза, че съм много крива днес, защото и казах, че Тома е селски метъл... две думи: селски метъл, а така да разстроят това момиче снаднормено тегло
Geri
"Внимавай!Само да не започнем да се смеем-защото го умеем!Лудо нападаме ефира за да ви разсеем-каквото ни се полага да вземем..." на Wosh MC - Внимавай ....
melkor
@n3mo, защото папката трябва да има права за execute (+x) на потребителя/групата с които е пуснат сървъра или за всички.
someone
Пичове, тъй като най-вероятно до час ще умра (развали ми се климатикът), желая ви всичко най-хубаво и да се радвате на живота, защото той е дар от боговете..
bunny91
Проблем след проблем не издържам вече знам че не пиша често тука но тва е защото съм затворена в себе си.