CECOOO
@Method-X какво направи на изпита btw (мога и в скайп да те питам ама не е толкова гъзарско)
crimsonsoul
Никой неможе да Ви накара да направите нещо което не искате, не го и позволявайте в каквато и да е ситуация .....
nedyalkova
Според последните изследвания децата, които отрастват заедно с домашни любимци, не са по-застрашени от поява на алергии, а напротив. Затова не бързайте да отхвъ
http://bglady.net/modules/news/article.php?storyid=432
specter
Някой цъкал ли е играта по Българ?
http://balgar.bg/bg/games
dandelion
Сериозно много се дразня на посредствени хора които не искат да се развиват... Напред и нагоре бе хора...
mitternacht
Хайде на път! (Че нямам друга работа (като например- да се наспя най-накрая)!
mudisoft
днес ни беше първото барбекю за годината. в ASDA викат, че продават дървени шишчета само през лятото. store fail
еми да кажат, ако са
Feb 09 2011, 01:15@Method-X: малко по-добър от мен си сигурно
Feb 09 2011, 14:56Защо ще му правиш редизайн?
Feb 09 2011, 23:31защото тряба да наслагам нови features..няма къде да сложа login/my account/my links/analytics в текущия дизайн (поне така мисля)
Feb 10 2011, 00:07@Snooby ми направи забележка..да отбележа, че става дума за НОВА концепция на сайта, не просто редизайн
(нови features и т.н.)
Feb 10 2011, 00:10