Търсене на постове: #НАП

Snoopy
blacksnoopy
@sown Ще те схрускам с този твой аватар :D
sown
Ле-ле.. Уникално лого от :)
5 коментара · Feb 08 2011, 00:18 през twitter
Петьо Пенев
3d hero.jpg _PKP_
Хаиде да се запишем с едно бързо геройче вдъхновено от направено на Cinema 4D
http://biskvitka.net/kreativ/13459-3d-geroite-na-mark-gmehl...html
Добромир Николов Иванов
nzhul
Абе хора как точно се прави това ефектче ( http://sofiawebmaster.com/ - плавното оцветяване на иконките на социалните мрежи.). Предполагам с JQuery нещо.
Ивелин Георгиев
edno23j-test.jpg h4ckY
блааааааааааааааааааааах :)
Нико Митов
Ethernet
Някой може ли да ми направи страница на тема история??
Георги Цветанов
t0m3kk
Много зарибена... Одеве на Кольо телефона кат' звънна и чух "We can do it how you wanna do it nigga..." и направо :D
Добромир Николов Иванов
nzhul
Пичове направих група на Diablo 3. Феновете на играта могат са се присъединят. Ще пускам интересни неща от време на време :)
http://edno23.com/diablo3
bekyarov
са много нагли, правят всичко възможно да не можеш да си ъпгрейднеш машината, дори слагат специални болтчета...
шУс!
notexist
понякога с мъжа ми имаме уникални разговори. този го бях забравила...
http://shhuus.wordpress.com/2010/12/25/chat/
В. Сотиров
sown
Боже! Андреа отново направила песен със Shaggy. Песента е :)
yordanoff
Пиша за XHTML/CSS/jQuery и разни best practices. Дипломната ми е 50 стр, при изискване мин 40, Главата с реализацията ми е 14, а съм написал 1/4 от нея..
Георги Цветанов
t0m3kk
Тея от Витоша направо ме смазват кат' пуснат Кели Кларксън... Цял ден айляк и по едно време ти пуснат Кели Кларксън да те депресира... Ибъси змиЪтЪ :D
fransk Cognac
viktorkoichew
напишете "яйца на очи" в гуугъл, Хит ентър, и отворете първия резултат ;D
SkyLand
програмата ми за понеделник не ми вдъхва особено доверие.
Страница: 337 338 339 340 341

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата