Ethernet
Някой може ли да ми направи страница на тема история??
notexist
понякога с мъжа ми имаме уникални разговори. този го бях забравила...
http://shhuus.wordpress.com/2010/12/25/chat/
yordanoff
Пиша за XHTML/CSS/jQuery и разни best practices. Дипломната ми е 50 стр, при изискване мин 40, Главата с реализацията ми е 14, а съм написал 1/4 от нея..
viktorkoichew
напишете "яйца на очи" в гуугъл, Хит ентър, и отворете първия резултат ;D
SkyLand
програмата ми за понеделник не ми вдъхва особено доверие.
#fail @t0m3kk
"владоооо брат, полувината ти врата я няма!"
Feb 08 2011, 00:58Извратеняци!
Feb 08 2011, 00:58айде лека нощ от мен... и да не се заформите още тая вечер по двойки
Feb 08 2011, 00:59Лека и доходна колега
Feb 08 2011, 01:02гаг
Feb 09 2011, 02:04