Съни не ти ли писна едно и също циклене "мъжете онова" "мъжете това" дрън дрън... направи си ретроспективен поглед над потовете ти за последната година и провер
еми да ама не тряя да е така, някак си не е хава до вчера да си говориш човешки с някой и на другият дет да те гърбят че не вършиш работа а реално няма промяна
Сеш'те ли се "Do it like a dude"? Ако се направи подобна песен, но с някоя мацка да ти пее на бритиш инглиш, примерно Лили Алън и щееее кърти мивки просто
6 по стратегически маркетинг и 5 по корпоративно счетоводство-чувствам се добре само да си взема и поправката по стокови борси иии..ще се напием с @mind
Напълно съгласен съм!
Feb 10 2011, 13:59#Изруд
Feb 10 2011, 14:00Шизофреник
Feb 10 2011, 14:00