Ourz
Като прочета "поток" тука и ми се допикава ... xD
pacopetkov
Чудя се дали тухо, показва вярно бройката на посетителите в блога ми?
alex95
ГЪЪРРРР ЕЕЕППЪЪЛЛЛЛ!!!!!!!!!! Половин час запоявах схема която трябва да зарежда и-тата. iPod-a светва и толкоз, на iPhone-a не смятам да пробвам
sickornot
напоследък ми е супер мрънкащо хух
human
Пред блока ми е спрял микробус на SERI cosmetics...
Ourz
Чудя се да направя ли материалите в сайта по 1.20 ... че така нещо слаба работа.
lpetrov
курсови, работа или спане..кое по-напред ?
http://vbox7.com/play:0eaae079
Feb 09 2011, 19:33xaxa
Feb 09 2011, 19:40Хахах
Това пък ми напомня на оная реклама на диарията 
Feb 09 2011, 19:42И мен ме дразни... леко
Feb 09 2011, 19:45