Ясно. Аз се опитвам да направя дисплей като 8 обаче трябва да свържа всеки три торча към 1 обаче за да го направя трябва да направя дупки над тях и става грозно
Амм забравих да се похваля имам и врати който се отварят с поставянето на вода на две правилни места от 4. Алекс помогна да го по оправим после, а аз после в
48 часа без спане Преди малко ги направих... напих се от 3 ракии, мързи ме да стана да ям, оправям windows... бе майката си е ебал тоя живот... #ехживоте
повече от изкуствено.малкия се изтласква от бюрото,а звукът от удара всъщност е пляскане с 2 ръце от публиката например.тея са толкова очевидни "удари" че..
не, това определено не е от харда. ако е от харда ще се усети тъй кто дори и няма да можеш да го форматираш, ще свети целия в bad сектори и подобни симптоми