Търсене на постове: #НАП

sandprince
вместо да се почуствам по-добре, ми стана по зле...
3 коментара · Feb 05 2011, 12:14 през twitter
Наси
nveselinov
Ура имам достъп до интерфейса на рутера! :) Просто на лан карта дадох настройките да са Orbitan (на главния компютър). След което написах 192.168.1.1
Наси
nveselinov
Някой може ли да ми помогне да си направя рутера, смисъл да пуска интернет? Всичко съм свързал и лаптопа открива връзката и се закача обаче няма интернет.
Иван Савков
sandprince
Все повече започвам да обмислям решението си да напусна тоя сайт. С такива диви селяни като вас не може да се говори!
Георги Цветанов
t0m3kk
@CarreraGT 'щот' жените сте си такива... :D
Александър
BlueDragon
Трябваше ли така да се напиваме снощи...
Георги Цветанов
t0m3kk
И днес денят ми ще започне в този ред: Безсънна нощ -> Закуска в 8:30 -> Тежка ръчно свита цигарка ! Даже след малко кат' ми мине мързела и кафе ще си направя!
Георги Цветанов
t0m3kk
Любимият ми Skit от Bushido... Просто тук са толкова напушени, че не е истина... ;]
Георги Цветанов
t0m3kk
Скучае в малките часове на ноща... Няма с кой 2 думи да размени...
Ally
alish
новият епизод на скинс ми напълни душата. :)
Георги Цветанов
t0m3kk
Пфахах, лафа на мадамата в събота беше "Той е срамежлив, не искам да се запознавам с него", а след това го е питала за мен :D Добре, че нямам желание да я знам
Цветан Величков
CECOOO
Най- е кофти времето, когато всички си легнат и тук стане мъртвило..
Георги Цветанов
img_2755.jpg t0m3kk
Направо няма такива мадами...
Мария
kimmie
мисля,че съм якаааа :D
Snoopy
screensh435345345ot9.png blacksnoopy
Сетих се за един къс разговор с @Rx-Ende :D
Страница: 341 342 343 344 345

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата