Търсене на постове: #НАП

Наси
nveselinov
Пуснах една тема във bgdev за моя проблем със домашната мрежа. Надявам се да ми помогнат :)
http://forums.bgdev.org/index.php?showtopic=35978
Наси
nveselinov
Вече можете да обновите до 9-та версия хром. Определено се усеща по-голям перформанс! :)
bekyarov
@Rx-Ende напомня ми на Моргън Фрийман, иначе това тъкмо го видях при strangera
kypidoncheto
а пък ако искате да знаете, че съм малко бременна :О
Александър
aftercollabz
да ви напомня.
Сандра
Sancholina
@Shomev Шомев, ти няма ли да записваш психология :) Имам един колега, който много ми напомня на теб :)))
fransk Cognac
viktorkoichew
Направете го да мога да си сменям фона на профилчетоо! Мили админи и други подобни същества!
bekyarov
@ZzZaPyr тая операционна система е най-великата! групата бързо ще се напълни :D
Вергил Пенков
VPenkov
Тъй като "Reshare" няма как да се преведе, решихме да бъде "Спамни" :)
Юлиян
yuliyan
днес за първи път хрома ми направи някакъв номер със кеша... трябваше да го трия за да ми зарежда :/
rups
@Method-X току-що се пише с тиренце, а не както сте го написали, моля поправете го
Юлиян
yuliyan
@ZzZaPyr, ами човек... аз не искам edno23 да загине след 2-3 месеца, а ти?
bekyarov
@Method-X нещо вграждането на линкове и клипове не бачка :/
Peter Nikolow
bgdn
Айде Тигри - iOS 4.3 чука на вратата. Verizon iPhone + iPad2 също!
Страница: 340 341 342 343 344

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата