kypidoncheto
а пък ако искате да знаете, че съм малко бременна :О
viktorkoichew
Направете го да мога да си сменям фона на профилчетоо! Мили админи и други подобни същества!
yuliyan
днес за първи път хрома ми направи някакъв номер със кеша... трябваше да го трия за да ми зарежда :/
rups
@Method-X току-що се пише с тиренце, а не както сте го написали, моля поправете го
bekyarov
@Method-X нещо вграждането на линкове и клипове не бачка :/
bgdn
Айде Тигри - iOS 4.3 чука на вратата. Verizon iPhone + iPad2 също!
Ако не ти помогнат там, може да попиташ за помощ @crimsonsoul - не съм сигурен, че е фрий и ще има време, но не пречи да го питаш
Feb 05 2011, 18:23Аз до колкото видях проблема е разрешен
честита домашна нова мрежа !
Feb 06 2011, 12:44Да всичко си бачка!
Feb 06 2011, 12:45Радвам се, само рутер-а малко като марка не бих го препоръчал но вече си го купил
честитка и да ти работи нормално за напред
Feb 06 2011, 13:27Да знам че е от евтините, иначе го имам от около една година но само от началото го ползвах. И сега ми притрябва и викам дай да го извада.
Feb 06 2011, 13:41