не ми се вярва да стане платен - прекалено голяма загуба ще е.. иначе най-много мразя масовата му реклама,която буквално ни ОЛИВА навсякъде...просто прекаляват
Въпрос : Имала ли си гадже компютърен "маниак" ? По статията съдя , че си нямаш и на идея за какво иде реч. Въпреки че всяко нещо си има и изключенията
Имала съм възможността да наблюдавам доста дълго различни личности както и да участвам в такива взаимоотношения. Разбира се,нещата са представени забавно.
ми спи.. или .. не спи
стой си така.. ма не те мързи да пишеш тука иначе хеХехА
Feb 04 2011, 23:48е, вчера цял ден пък съм стояла и съм рефрешвала FB страницата на едно23 през пет минути. трябва да съм сигурна, че не съм го правила напразно
Feb 04 2011, 23:49омфг бе! :Д
Feb 04 2011, 23:52