Защо винаги когато се прибера се сещам, че можех да си купя толкова много неща, а не го направих. А да слидам 2 км. за да си взема нещо е престъпление!
фуфуффуфуфуфуфуффуфуфу,боли ме гъза :Д ,направих есето по бг,то става за есе и по психология ;х , ся да уча по физика и малко топло мляко,и мръсни смс-и,и и и и