Търсене на постове: #НАП

Анелия
Anellya
Защо винаги когато се прибера се сещам, че можех да си купя толкова много неща, а не го направих. А да слидам 2 км. за да си взема нещо е престъпление!
zabavno7
Животните в гората си направили съд. Лъвът - съдия, а жабата - обвинит http://bit.ly/erzAqV
Мила Цветкова
Milady
Като видя кривата муцуна на тоя Иво Сиромахов и пъпки ми излизат..Аман от дебилни чички, напъващи се да стават водещи. Да стои зад кадър, по дяволите :(
Леприкон
ZzZaPyr
@method-x не ;) най-много да се напъна за някоя Гост публикация ;) Не ми се занимава с блог ;)
bekyarov
@Ethernet вземи му направи нещо и го зареди...
Рафаел
Hadziew
@LiliyaDianova имах приятели, които искаха да направим малко въздушни снимки.. :D
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@semprom Каниш нови приятели и ако не си минал Dropquest-а го направи - отговорите ги има из нета. Въпросите от един момент насетне стават нереални :)
zabavno7
Кума Лиса срешнала Лоса и му казала: - Лосе, хайде да се напушиме! - Л http://bit.ly/i9OlkC
Георги Цветанов
t0m3kk
@coolpuppy ам само малко пунктоацията му оправих, че принципно на стената е написан без никаква...
Симона
simsy
@tsonchev хей! да кажа, че не съм те забравила, просто ще отнеме време да ти напиша отговор на всички въпроси :)
gg04
Написах най-после първия си пост.
Апостол Апостолов
1295320417828295.jpg apostoloff
"Професионализъм ли?... Ноевият ковчег е направен от любител, а "Титаник" от професионалисти..." http://www.SuperAstro.net
http://www.SuperAstro.net
Анелия
Anellya
@CECOOO Ясно... каквото ти направя. Ти поне си лесен!
Георги Динков
gogata2427
фуфуффуфуфуфуфуффуфуфу,боли ме гъза :Д ,направих есето по бг,то става за есе и по психология ;х , ся да уча по физика и малко топло мляко,и мръсни смс-и,и и и и
Цветан Величков
CECOOO
@Anellya :D така като не пия много направо така безплатно хеахеах
Страница: 359 360 361 362 363

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата