SkyLand
Продължавам напред, както винаги! Нямам какво да търся назад! Само напред!
sown
Как можах толкоз да се напия снощи!?
pacopetkov
Проблем: свързах единият ми домейн с блогър, но сега домейна се зарежда само ако отпред има "www" Ако го напиша само "домeйнами.com" не зарежда! Дайте съвет?
Jorkata444
Свежо парче,за какво ли ми напомня...а сетих се
http://www.vbox7.com/play:c0addad6
Chocolate
Пак започнах да пиша. Обаче се спирам през два реда, не знам какво да напиша. Къде ми отиде музата?... ://
Hadziew
А и аз си лягам, че след тая тежка седмица в даскало, направо..
Anellya
@Method-X Ще се направя на луда и ще попитам - Това покана ли беше?