Търсене на постове: #НАП

Валентин
Valcho
@Anellya така ли! Аз пък имам дарбата да ги поправям с поглед ;D трябва да направим бизнес. Ти ще ги разваляш без да искаш и ще даваш моя телефон да ги поправям
Анелия
Anellya
@Valcho Сега арбитър ли ме направи? не съм изкарала курсовете и мога да съм не особено справедлива.
Цветан Величков
CECOOO
Направи ми впечатление, че по-голямата част от хората тук са яко сдухани :D
Анелия
Anellya
@Method-X Беше почти риторичен въпрос, но благодаря за отговора. Ако има полза от тях да взема и аз да си направя един.
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
ммм, ммм, ммм! направих си супер якото сокче, от лимонче и портокалче :)) свежа работка
velkoto
Наполи - Болоня | Купа на Италия | Вторник 18.01.2011 - 22:00 ч.
http://futbolniteprognozi.com/napoli-bolonia-18-01-2011/
Анелия
Anellya
@sown С изпита какво напарви?
Анелия
Anellya
@RadialEx Това вече е гадно. И няма как дане се съглася, че определено негативизма тук е напълно оправдан. Ако го приемеш като почивка не е ли по-добре?
Георги Неделчев
joronedelchev
Доволен съм и от глобусите, и от AusOpen. Монфис успя да обърне напълно загубен мач, от 0:2 сета и 2:5.
Цветан Величков
CECOOO
Не мога да повярвам, че в Sims 2 има толкова яки песни.. и са направени само за играта бахти.. чак ме е яд, че няма група да я намеря хеахеа
Георги Цветанов
t0m3kk
Мен ме скри земята, черната и тревата леле, росната - напоих ги с кръв от раните, да ме скрият от душманите.
zabavno7
Решило веднъж зайчето, и се напушило. Тръгнало да обикаля из гората. Н http://bit.ly/igqN2f
Иван Савков
sandprince
дам, що ли не се учудвам. всеки вика "иване напрай тва, иване напрай онова, свърши това, свърши онова..." , а никой не ебава за бай Иван.
Страница: 360 361 362 363 364

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата