Anellya
@Method-X Беше почти риторичен въпрос, но благодаря за отговора. Ако има полза от тях да взема и аз да си направя един.
velkoto
Наполи - Болоня | Купа на Италия | Вторник 18.01.2011 - 22:00 ч.
http://futbolniteprognozi.com/napoli-bolonia-18-01-2011/
joronedelchev
Доволен съм и от глобусите, и от AusOpen. Монфис успя да обърне напълно загубен мач, от 0:2 сета и 2:5.
CECOOO
Не мога да повярвам, че в Sims 2 има толкова яки песни.. и са направени само за играта бахти.. чак ме е яд, че няма група да я намеря хеахеа
t0m3kk
Мен ме скри земята, черната и тревата леле, росната - напоих ги с кръв от раните, да ме скрият от душманите.
sandprince
дам, що ли не се учудвам. всеки вика "иване напрай тва, иване напрай онова, свърши това, свърши онова..." , а никой не ебава за бай Иван.