mihail
Of аман от кафета на гладно. Вече 3-то и пак ми се спи ...
_GaN_
Луда седмица ме чака, а почва още от събота и неделя. Няма оправия тая крива нива еййй... Аман от това учене...
edge
Аман от неразбрани пубери, ей.
Joshua1985
Аман от студентство вече , аз ако знаех че ще е така нямаше да се хващам въобще.пуууу
Nick
Днес било Световен ден за борба с тютюнопушенето. Аз пък днес съм само на две цигари и сега отивам да запаля трета. Аман от пороци..
Sham
Целият съм вир вода ,аман хаха
stefcho
аман вече, беееееееееее. то магаре съм си аз. с тоя акъл за никъде
joronedelchev
Хайде стига вече тъп софийски тополов сняг, викам аз. Аман.
voic4e
АМАН ОТ ПРОГРАМИСТИИИ!!! Деба, май трябва да стана монах!