rapid
най-обичам да лягам сутрин, и кат стана таман сички да почват да пият (sun)
ryna
как ми се доспааа, а трябва да ходя на бабешко свиждане в болницата, а тая баба даже не е моята баба, аман от това добро поведение - щото било редно...
RuuL
таман приключих с дневната порция тормоз на съседа яко рап до дупка всеки ден и точно в 10ч го спирам той скоро ще фалира от тия яйца с който замеря
stefcho
пак ли махмурлук, бе. аман!
Overdose
оф, цял ден навън ^^ аман от курвенски истории
bbonev
Пуф, жегата кърти.. И не мога да си жулна 2 чаши бира, майка ми е на гости и ще писне, че съм алкохолик. Аман от етикети и заклеймявания.. Наливам си, пък!!!
Marico
Аман от нощни пипируди! Цялата ми стая е в трупове. Тва живота за нищо го нямат.
sardelia
пържих три часа тиквички и готованяците ги изядоха, пак няма нищо за утре. Аман от хрантутници.
fengi
@X7r3M1s7a таман и аз туи гледах.. много яко,само кабините да имат камери и да се заключват за да няма драстично намаление на шофьорите в градския транспорт ..
voxy
какви са тези центрирания постоянно, и аман от Шимао
azis
Я ми кажете как искате шоуто ми да се развива. Тук сценаристите ме хвърлят в циркове, че публиката ми нямала право да решава. Хайде бе, аман от аматьори. Хайде