Търсене на постове: #аман

Георги Гърдев
GeorgeSG
@NiGo малко по-късно.. Ся таман влизам в банята :)
Radoslav
rapid
най-обичам да лягам сутрин, и кат стана таман сички да почват да пият (sun)
Георги Матеев
georgimateev
@elle :) аман от тия правила!!!!
ирина
ryna
как ми се доспааа, а трябва да ходя на бабешко свиждане в болницата, а тая баба даже не е моята баба, аман от това добро поведение - щото било редно...
RuuL
таман приключих с дневната порция тормоз на съседа яко рап до дупка всеки ден и точно в 10ч го спирам той скоро ще фалира от тия яйца с който замеря
stefcho
stefcho
пак ли махмурлук, бе. аман!
Overdose
оф, цял ден навън ^^ аман от курвенски истории
Бранимир Бонев
bbonev
Пуф, жегата кърти.. И не мога да си жулна 2 чаши бира, майка ми е на гости и ще писне, че съм алкохолик. Аман от етикети и заклеймявания.. Наливам си, пък!!!
GaN
_GaN_
Тази вечер си взех сертификата за холандски :) Вчера взех за френски :) Аман от полиглоти деба :)
Coverdale's PRwife
Marico
Аман от нощни пипируди! Цялата ми стая е в трупове. Тва живота за нищо го нямат.
Георги Гърдев
GeorgeSG
Прибрах се от даскало. Взех студен душ. Ще посвиря Apocalyptica - Hope, таман трябва да се опитам да докарам по-добър звук ;)
sardelia
sardelia
пържих три часа тиквички и готованяците ги изядоха, пак няма нищо за утре. Аман от хрантутници.
Ясен Цеков
fengi
@X7r3M1s7a таман и аз туи гледах.. много яко,само кабините да имат камери и да се заключват за да няма драстично намаление на шофьорите в градския транспорт ..
Ivo
voxy
какви са тези центрирания постоянно, и аман от Шимао
Васко
azis
Я ми кажете как искате шоуто ми да се развива. Тук сценаристите ме хвърлят в циркове, че публиката ми нямала право да решава. Хайде бе, аман от аматьори. Хайде
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата