edge
След малко ще си легна. Аман от пубери.
maxim4o
Ами регнах се тука - гледам - хора, от бгдев - бъбрят си нещо - и Цецо Кукуто като саламандърна краставица пъпчивка отгоре - утопия.
edge
Аман, защо ли винаги ми е толкова скучно.уфф, времето минава
Po3u
Тези от БОЛ БГ започват да ме изкарват извън нерви - дойде ли почивен ден, веднага става някаква авария...аман!
RuuL
аман от интриганти големи мъже се държат като 8-ми клас тъпа путка от текстила
freakylp
Офф аман. Вече не остана нищо забавно в нета дее*а
pesho
Ааа накъде отива тоя свят щом аз започнах да пиша на някви сървърни конзоли, репейрвам таблици, ребутвам машини, пингвам някви айпита... аман! заспивам...