Търсене на постове: #аман

edge
След малко ще си легна. Аман от пубери.
Max
maxim4o
Ами регнах се тука - гледам - хора, от бгдев - бъбрят си нещо - и Цецо Кукуто като саламандърна краставица пъпчивка отгоре - утопия.
edge
Аман, защо ли винаги ми е толкова скучно.уфф, времето минава
Борис
zaaron
Ох, пак дъжд, ще се киснем ... аман ... защо не вземе да завали нещо дето не се ръждясва от него :(
Ели
Po3u
Тези от БОЛ БГ започват да ме изкарват извън нерви - дойде ли почивен ден, веднага става някаква авария...аман!
RuuL
аман от интриганти големи мъже се държат като 8-ми клас тъпа путка от текстила
GaN
_GaN_
@cruzz16 Мерси! Тъкмо тръгвам за урока... аман от изпити :)
GaN
_GaN_
Всички казват, че холандския бил смотан език, пък на мене ми е много готин и лесен :) Смърт на френския! Да живей холандския (фламандския)! :)
GaN
_GaN_
Кога ли ще ми се приспи... Аман от това будуване :) Хич не е полезно :)
Боряна
bnenova
Леле, уж си направих три дена ваканция, а нема наспиване :( аман тоя мейл - ще го затрия
GaN
_GaN_
Довечера пак на френски :( Аман вече :)
Николай
freakylp
Офф аман. Вече не остана нищо забавно в нета дее*а
Боряна
bnenova
@man0l пиле, метна малко и насам, че ми потекоха лигите... само говориш за тоя ориз! аман :) ще заслабна!
Николай
freakylp
Офф писна ми вече . Пълна скука ( аман ). Май ,че е време да пускам филмчето с биричката и да откъртвам :)
Петър Илиев
pesho
Ааа накъде отива тоя свят щом аз започнах да пиша на някви сървърни конзоли, репейрвам таблици, ребутвам машини, пингвам някви айпита... аман! заспивам...
Страница: 34 35 36 37 38

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата