savamane
тез от ПИБ били големи шефчета, чак в 9 отварят. аман от шефове.
empoweryou
Преди малко играх cs в InterBG .:ClassiC #2 и някъв админ ме пита как се казвам, аз не му казах, а той взе че ме банна... кво е тва сега? Аман от селяци!
vlado
Ааааа!!!! Заради гадния сняг всички карат като още по-големи кретени! Аман от тъпаци!
ridiculous
Написах го, даже успях да се видя със съученици. Не вярвах днес денят да завърши плодотворно, амана. Ще лягам след малко, а утре - на нови обороти.
Sham
Аман ,наистина, едва ли не торнадо идва.
Emyto
Гадно ми е. Спи ми се. Явно вчера пак съм препил. Аман от мен.
azis
днес, четох в "монитор" за това сайтче, а нито дума за мене. Аман от продажна журналистика. Аз ще стана една журналистка да видите вие ... (бясна)