Търсене на постове: #аман

savamane
savamane
тез от ПИБ били големи шефчета, чак в 9 отварят. аман от шефове.
GaN
_GaN_
@pesho Тия горките са много зле :) И на всичкото от горе са популярни :) Аман от таквизи :)
Николай
empoweryou
Преди малко играх cs в InterBG .:ClassiC #2 и някъв админ ме пита как се казвам, аз не му казах, а той взе че ме банна... кво е тва сега? Аман от селяци!
GaN
_GaN_
Тоя Skype ще ме побърка. Аман от тия чат програми. Много народ, малко време, много информация... То писва бе :)
GaN
_GaN_
Пак препрочитам "Под игото". Нещо все ме дърпа да я чета тази книга. Аман вече. Трябва да намеря някоя нова скоро, нещо по-ново :)
Владо Иванов
vlado
Ааааа!!!! Заради гадния сняг всички карат като още по-големи кретени! Аман от тъпаци!
Име
ridiculous
Написах го, даже успях да се видя със съученици. Не вярвах днес денят да завърши плодотворно, амана. Ще лягам след малко, а утре - на нови обороти.
Ruslan Trad
Sham
Аман ,наистина, едва ли не торнадо идва.
Емил Станчев
Emyto
Гадно ми е. Спи ми се. Явно вчера пак съм препил. Аман от мен.
Петър Илиев
pesho
В студиото на Darkstep съм... раперски мухабети, биричка...и като си помисля че тря се връщам в офиса ми е кофти... аман от рабоата :)
Васко
azis
днес, четох в "монитор" за това сайтче, а нито дума за мене. Аман от продажна журналистика. Аз ще стана една журналистка да видите вие ... (бясна)
Mъро
murry
Аман от Uroci :)
Семкаджия
Effect
добро утро на всички в събота сутрин...таман от работа се връщам и нещо не ми се спи ;) има ли будни?
Иво
ivailovv
Таман си четох едно сайтче . Гледам правят реклама на сайта.. :) Аиде и ето ме тук :)
Семкаджия
Effect
Добър вечер!Как е маниаци? Таман се наядох и ся чопля семки и пия бира и търся някои на постим...!!! :)
Страница: 34 35 36 37 38

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата