joronedelchev
И туитърът, и едно23 нещо полудяха днес.
VPenkov
Едно23 срещата се мести в Дон Домат на Веслец, където бяхме миналия път. Ще ходим на 18-ти от 18.00 (това е Петък).
http://www.bgmaps.com/link/9BCF74A789D2402FB7E4A42F2BE83B8C
CECOOO
Ааааааа липсваше ми едно23 за тия 12 часа
h4ckY
какви параметри иска oauth/request_token ?
dandelion
Хааайдеее съквартиранта се гъделичка с ЧЕТВЪРТАТА за тази седмица.. сериозно ли бе?! В смисъл не че ми пречи ама наистина имам проблем с помненето на имената им
alex95
Чуствам се в 20-ти век.. Клипчетата на 240p ми зацепват?!?!? Съседите да вземат да си оправят нета вече
че кой говори за него
Feb 18 2011, 18:11Всички. Интересни са първите 2-3 заяжданки. Като станат 2-3 хиляди ежедневно във всеки едно23 пост взема да втръсва и да е досадно
Feb 18 2011, 18:14