DMedia
Предложете нещо за автатар на групата. Може би Ноч ?
CECOOO
Защо, когато си гладен и ти е студено ти все пак стоиш по кърпа и не ставаш от компа за да хапнеш нещо.. какво толкова има на тоя компютър?
VPenkov
Защо Едно23 е в "beta"? -Cause it's beta than ever.
Chocolate
Мрън, едно23 вече не показва гиф картинки ;[ Тъй де, показва ги, ама не мърдат ;d
Chocolate
Толкова ме мързи. Мързи ме даже да си гледам вампирското сериалче xD М ъ р з е л.
направи в minecraft creative логото на едно23
Feb 12 2011, 12:10е кофтито е че от сайта не мога да играя ще го направя на обикновеното с вълна
Feb 13 2011, 05:11