CECOOO
Днес има изключително тъпи постове в едно23 хеАХЕАХ и същевремнно доста малко хора са писали .. weird
t0m3kk
Хоста на едно23 ли се ебава или моя нет... ?
alish
още не мога да си избера аватар. пфу.
DMedia
Има някой много готино работи в новото едно23, обаче гадните май са повече. Но си го харесвам и няма да ходя никъде.