Snooby
Мобилната версия (touch) е станала вече ползваема, в това отношрние поне си е голяма крачка спрямо старото Едно23
LoveCappuchino
малко е странно с толкова много функции и не-зарибяващият банер,но пък е много яко.И не е бозирано,което е най-важното от всичко!
gogata2427
баси,едно23 не е съгласен със фейсбука ми !! :O :X
Snooby
Ок тия коментари новите ме радват донякъде, но ми липсва стария интерфейс на Едно23, най-вече логото!
Snooby
Какъв е този jump.bg... -_-'
BlueDragon
Чакаме да видим сега и дизайна на едно23, че този не е особено задоволяващ.
muiiio
Как действа интеграцията на Едно23 с Twitter?
LoveCappuchino
йеееее страхотно едно23 най-накрая и по нашите телевизори!! *sun*
сигурна съм, че той имаше предвид мен. за това поста му е в женски род. нооо ако желаеш, може и за теб да е :Д
Feb 04 2011, 21:57искам си го :Д
Feb 04 2011, 21:59А да бе, малко е кофти докато пишеш нещо, вече да са постнали 10 други неща по темата и се губи хронологията. Затова и трябва да е малко по-live това
Feb 04 2011, 22:00мен не ми пречи :Д
Feb 04 2011, 22:00Е поне става забавно понякога.
Feb 04 2011, 22:01